Porażka Rominty na inaugurację

Przegrywamy spotkanie 18 kolejki z Olimpią II Elbląg 1-4. Goście wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny przyjechali do Gołdapi po 3 pkt. i tak też się stało. Mecz od początku nie układał się dobrze naszej drużynie.

W trzeciej minucie spotkania po faulu M. Mościńskiego w polu karnym sędzia bez wahania wskazał 11, a pewny strzał na bramkę zamienił Sochań. Kilka minut później w doskonałej sytuacji do wyrównania znalazł się R. Gulbierz jednak jego strzał przeleciał ponad bramką. Co nie udało się naszej drużynie udało się gościom.

W czternastej minucie dobrym strzałem zza pola karnego popisał się Rynkowski i było już 0-2. Kilka dobrych akcji naszej drużyny przyniosło oczekiwany efekt. Po dobrym podaniu w środku pola na indywidualną akcję zdecydował Dyniszuk i to własnie na nim sędzia podyktował rzut karny naszej drużynie. Bramkę kontaktową trafia Gulbierz i jest 1-2 i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, kilka dobrych akcji było zarówno po naszej stronie jak i po stronie gości, którzy w tym dniu byli skuteczniejsi.

Bramkę na trzy jeden dla gości z rzutu wolnego zdobył Markowski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem w doliczonym czasie gry na 1-4 podwyższył Olewnik.

Skład Rominty: Wołos, Tylenda, Piwko, Mościński, Rynkowski, Paszkowski, Kułak, Dyniszuk, Ołów, Gulbierz, Pachucki.

Rezerwowi: Kotula, Murwaski, Pawlukanis, Jastrzębski, Żukowski, Makowski.

Za: http://mksrominta.pl/falstart-rominty-na-inauguracje/

Powiązane artykuły