Nowa dzielnicowa w Gołdapi

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi ma nową dzielnicową. Została nią st. sierż. Joanna Niewińska. Funkcjonariuszka objęła rejon nr 1 w mieście po mł. asp. Marcie Anuszkiewicz, która została dzielnicową gminy Dubeninki.

Dzielnicowy to funkcjonariusz policjant pierwszego kontaktu ze społeczeństwem. To właśnie do niego należy niesienie pomocy w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów, od tych najdrobniejszych do bardziej skomplikowanych. Do jego zadań należy m.in. walka z przemocą domową, chuligaństwem na osiedlach czy też pilnowanie porządku na ulicach.

W powiecie gołdapskim mamy pięcioro dzielnicowych, dwoje w mieście i troje na gminach Gołdap, Dubeninki i Banie Mazurskie. Od początku marca z chwilą otwarcia posterunku w Dubeninkach dzielnicowy tamtego rejonu asp. szt. Marcin Hiszpański został jego kierownikiem. Dzielnicę po nim objęła mł. asp. Marta Anuszkiewicz, która dotychczas była dzielnicową rejonu nr 1 w mieście Gołdap. Od 15 marca br. o bezpieczeństwo mieszkańców miasta Gołdap dbać będzie Joanna Niewińska.

Rewir jej działania obejmuje miasto Gołdap, a konkretnie ulice:

Bema, Chopina, Cicha, Górna, Kajki, Kombatantów, Konopnickiej, Kościuszki, Krzywa, Krótka, 11-go listopada, Łokietka, Mała, Matejki, Mereckiego, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Okrężna, Os. Młodych, Plac Zwycięstwa, Podgórna, Polna, Wojska Polskiego, Wolności, Wysoka, Zielona, Źródlana.

Dzielnicowa przyjmuje interesantów w budynku Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi przy ul. Mazurskiej 33, tel. (87) 615 54 53, tel. kom. 887 876 483.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły