Nie tylko plaża, czyli atrakcje podczas wczasów w nadmorskim apartamencie

Planujesz wczasy nad polskim morzem? Na pewno nie będziesz żałować. Bo wypoczynek w jednej z nadmorskich miejscowości to nie tylko plażowanie. Bałtyk i jego okolice proponują znacznie więcej. Z jakich atrakcji możesz tutaj korzystać? Jak wypoczywać z rodziną, aby uśmiech nie schodził z waszych twarzy? W artykule znajdziesz odpowiedź! Sposobów na urlop nad morzem jest bez liku.

Rejsy po Bałtyku

Opalanie nie jest jedyną rozrywką nad Bałtykiem. Kiedy wypoczywasz w luksusowym nadmorskim apartamencie, czeka na ciebie znacznie więcej atrakcji. Skorzystaj z nich, aby cudownie spędzić czas nad polskim morzem. Jednym ze świetnych pomysłów są rejsy wycieczkowe, również z muzyką i dobrym jedzeniem. Wybierz najlepszą ofertę i skuś się na rejs w kierunku zachodzącego słońca, popłyń statkiem na Westerplatte lub zacumuj na Helu, aby podpatrzeć życie fok. Taki rejs to wyjątkowe przeżycie, a widoki – niepowtarzalne. Nie zapomnij robić zdjęć z wyprawy, bo są świetną pamiątką i niespodzianką dla najbliższych.  

Latarnie morskie

Powinieneś też wiedzieć, że wzdłuż polskiego wybrzeża znajduje się aż 17 latarni morskich. Możesz odwiedzić je wszystkie, kierując się Szlakiem latarni morskich, który znajdziesz np. w internecie. Czynne latarnie morskie znajdują się w miejscowościach: Świnoujście, Kikut koło Wisełki, Niechorze, Kołobrzeg, Gąski, Darłowo, Jarosławiec, Ustka, Czołpino, Stilo, Rozewie, Jastarnia, Hel, Sopot, Gdańsk i Krynica Morska. Zostań zdobywcą nowych wrażeń i odkryj tajemnice tych niezwykle znaczących budowli.  

Parki rozrywki i liczne muzea

Nawet, kiedy pada deszcz, nie musisz zostawać w apartamencie. Chociaż nie będziesz się w nim nudzić, to możesz wybrać się do jednego z wielu parków rozrywki lub muzeów. Centrum Nauki Eksperyment w Gdańsku, Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach, Akwarium w Gdyni czy Park Wieloryba w Rewalu – sam zadecyduj, jak chcesz spędzić czas z bliskimi. W każdym mieście czekają na ciebie inne rozrywki, na brak emocji nie będziecie mogli narzekać.  

Morze jest piękne również zimą!

Luksusowe apartamenty zapraszają również zimą. W wyszukiwarce apartamentów nad morzem ApartInfo znajdziesz aż 300 mieszkań, które mogą stać się miejscem twojego relaksu o każdej porze roku. Przyjedź nad Bałtyk zimą, aby wdychać jod, karmić łabędzie i zajadać się świeżymi rybami. Nie ma nic piękniejszego niż długie spacery w zimowej scenerii.  Pozwól sobie na prawdziwą odskocznię od codzienności i zakochaj się w polskim morzu. Nie ma miesiąca, w którym nie byłoby tam pięknie.


Aktualności

Powiązane artykuły