Znamy już zwycięskie projekty finansowane z Budżetu Obywatelskiego 2019!

W poniedziałek, 18 lutego, zakończyło się głosowanie na projekty złożone w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na 2019 rok. Trwało ono od piątku 8 lutego. Głos można było oddać w formie elektronicznej lub tradycyjnej. Głos elektroniczny trzeba było potwierdzić za pośrednictwem kodu sms.

Tradycyjna forma głosowania wymagała osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miejskim w Gołdapi.

Każdy głosujący mógł oddać jeden głos na wybrany przez siebie projekt. Na realizację wniosków zaplanowano w budżecie Gminy Gołdap 150 tys. złotych. Na projekt miejski przeznaczono kwotę 100 500,00zł, na projekt wiejski- 49 500,00zł.

Zwycięskim projektem w mieście okazał się projekt STWORZENIE NA OSIEDLU I TERENU SPORTOWO-REKREACYJNEGO (556), natomiast więcej głosów na terenie wsi zdobył projekt SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE WE WSIACH: SKOCZE, KOZAKI, GÓRNE, GALWIECIE (264).

W formie elektronicznej ważny głos oddało 1200 osób. W Urzędzie Miejskim głosowały 33 osoby. Wszystkie głosy zostały oddane prawidłowo, a ich suma wynosi 1233 głosy.

Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami tegorocznego głosowania

https://goldap.budzet-obywatelski.org/wyniki


NGO

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Znamy już zwycięskie projekty finansowane z Budżetu Obywatelskiego 2019!

 1. krzysztof

  Dziękuje wszystkim za oddane głosy na mój projekt „Plac zabaw dla osób niepełnosprawnych”
  Krzysztof Kalinowski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  Która to już z kolei porażka Andrzeja Tobolskiego? Przestałem liczyć po 20. A ten dalej pewnie swoje i będzie próbował nam w Gołdapi „osłodzić” życie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...