Zaprosiły swoich najukochańszych Dziadków i najukochańsze Babcie

W Szkole Podstawowej w Boćwince zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tak było i tym razem.

Przedszkolaki, zerówka oraz klasy I-III zaprosiły swoich najukochańszych Dziadków i najukochańsze Babcie na Walentynkowe obchody ich święta.

Dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Bawiąc do łez swoich gości pokazem tańców. Dziadkowie i Babcie zostały obdarowane własnoręcznie przez dzieci przygotowanymi prezentami. Ale to nie wszystko. Babcie i Dziadkowie razem ze swoimi wnukami włączyli się do zabawy. Wspólnie zatańczyli, w kąciku kreatywnym tworzyli pamiątkowe ozdoby z masy solnej oraz mieli szansę wykazać się podczas zajęć z programowania budując jak najwyższą wieżę.

Po takiej ilości atrakcji Dziadkowie i Babcie mogli odpocząć i posmakować pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.


Aktualności

Powiązane artykuły