Więcej czasu na zgłoszenia do Drużyny Energii. Zapisy przedłużone do 15.02!

Więcej czasu na wzięcie udziału w znakomitej sportowej zabawie! Twoja szkoła nie zgłosiła się jeszcze do programu „Drużyna Energii”? Nic straconego – uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych wciąż mają szansę na rywalizację pod czujnym okiem ambasadorów: Izabeli Bełcik, Marka Citki, Krzysztofa Golonki, Bartosza Ignacika, Krzysztofa Ignaczaka oraz Rafała Lipińskiego.

To już II edycja „Drużyny Energii”, czyli projektu, dzięki któremu uczniowie z całej Polski mogą poprzez sport i świetną zabawę walczyć o wspaniałe nagrody. Szkoły, którym nie udało się jeszcze zgłosić do rywalizacji, nie muszą się martwić! Decyzją organizatorów zapisy potrwają aż do 15 lutego.

Jak zgłosić szkołę?

Aby wejść do gry o niezapomniane lekcje WF-u z ambasadorami i sprzęt sportowy, wystarczy nagrać trwający 15-300 sekund film, na którym uczniowie pokażą sportowy charakter swojej szkoły. Wideo należy dołączyć do formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie DruzynaEnergii.pl. W etapie sportowym II edycji projektu weźmie udział 200 szkół – do zeszłorocznej „setki” dołączy kolejne 100 szkół, które prześlą najbardziej kreatywne filmy.


Aktualności

Powiązane artykuły