System jednego klucza uprości życie

Mnogość tradycyjnych zamków niesie za sobą konieczność posiadania dużej ilości kluczy. Dla własnej wygody warto rozważyć zastosowanie systemu jednego klucza, dzięki któremu możliwe jest otworzenie kilku wkładek.

Zastosowanie we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach

System jednego klucza umożliwia otworzenie szeregu zamknięć np. piwnica, klatka schodowa, śmietnik przy użyciu tylko jednego klucza zamiast np. trzech. Warto mieć na uwadze względy ekonomiczne. System umożliwia znaczną oszczędność związaną z redukcją ilości niezbędnych kluczy, a dla mieszkańców jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie ma konieczności noszenia pęku kluczy, ani pamiętania, który „był od czego”. Wystarczy jeden otwierający kilka miejsc.

Zastosowanie w domach i mieszkaniach

Wygodnym zastosowaniem systemu jednego klucza jest użycie go do zamknięć bram, piwnic oraz drzwi wejściowych, gdzie górę i dół otwieramy tym samym kluczem. Stanowi to istotne udogodnienie dla rodzin mających dostęp do tych samych pomieszczeń. Dodatkowo nie przekłada się to negatywnie na bezpieczeństwo, gdyż potencjalny złodziej widzi tylko wkładkę, ale nie wie czym jest ona otwierana.

Zastosowanie w pensjonatach i hotelach

W hotelach i pensjonatach również możliwe jest stworzenie szeregu zamknięć, którego wygenerowanie zredukuje koszty związane ze zmniejszeniem ilości niezbędnych kluczy w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych.
Umożliwia to potencjalnym gościom dostęp za pomocą jednego klucza do wejścia np. do obiektu, pokoju, sauny. Znacząco zwiększa to ich komfort w poruszaniu się po budynku.

Zastosowanie w skrzynkach energetycznych, z licznikami oraz innej infrastrukturze

Ze względu na boom deweloperski i związane z nim zwiększenie liczby mieszkań i innych inwestycji coraz bardziej rośnie również ilość koniecznej do ich działalności niezbędnej infrastruktury np. skrzynki z licznikami, energetyczne, telewizyjne.
Dużo łatwiejszym rozwiązaniem niż tradycyjne jest zastosowanie systemu jednego klucza umożliwia to redukcję czasu niezbędnego na znalezienie klucza pasującego do danego zamka oraz znacznie szybsze postępowanie w przypadku awarii. Jeden klucz jest w stanie szybko otworzyć każdą obecną w systemie skrzynkę.

Zastosowanie na ogródkach działkowych
Dzięki działaniu systemu jednego klucza możliwe jest użycie go do otwierania licznych furtek obecnych na terenach ogródków działkowych. Pozwala to na dużą oszczędność czasu i pieniędzy.


Aktualności

Powiązane artykuły