„SŁOWA MAJĄ MOC”. Walentynkowe święto w klasie 4a gołdapskiej „Trójki”

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Jest to ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. Uczniowie klasy 4a postanowili aktywnie włączyć się w obchody Dnia Zakochanych.

Na godzinie wychowawczej rozgrzewali serca i wzmacniali przyjaźnie. Tego dnia uczniowie kształtowali pozytywne nastawienie do innych osób. Podczas zajęć wytworzyła się ciepła atmosfera w grupie.

Działania podjęte podczas zajęć sprawiły dzieciom wiele radości. Pozwoliły otworzyć się i bliżej poznać. Uczniowie nabyli postawę „ja-dla innych”. Zrozumieli jak ważne jest właściwe porozumiewanie się. Dowiedzieli się, że właściwe porozumiewanie się jest najważniejszym sposobem w jaki możemy wpływać na innych. Uczniowie dostrzegli, że słowa mają wielką moc.

Świętowanie było kontynuowane podczas największego w naszej szkole balu. W tym roku była to impreza połączona ze świętem wszystkich zakochanych i okrzyknięta tytułem Balu Karnawałowo-Walentynkowego. Uczniowie bawili się w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej. Wspólnej zabawie karnawałowej towarzyszyły śpiewy, korowody. Podczas balu uczniowie mogli wykazać się talentem tanecznym. Mogli również zamówić dedykację dla bliskiej osoby. Bardzo dużo radości sprawiła uczniom poczta Walentynowa, którą zorganizował Samorząd Szkolny. Podczas wspólnej zabawy w rytm ulubionej muzyki, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Króla i Królową Balu.

Tegoroczna zabawa wzbudziła wśród  uczniów wiele radości. Wszyscy  bawili się wyśmienicie.

Wychowawczyni klasy 4a


Aktualności

Powiązane artykuły