Ferie Zimowe startują… Dom Kultury w Gołdapi zaprasza dzieci na odrobinę rozrywki

Ferie Zimowe startują, a Ty wiesz, że w końcu możesz oddać się chwili zapomnienia! I My Ci w tym pomożemy! Dom Kultury w Gołdapi zaprasza dzieci na odrobinę rozrywki podczas ferii zimowych.

 

 

 

 

21.01.2019 godz. 14.00 (sala na dziedzińcu) –  SILENT DISCO 

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w regionie. To tu, w sercu Gołdapi szykujemy dla Ciebie imprezę, na której to TY jesteś Królem i Władcą. To Ty decydujesz przy czym się bawisz i jak się bawisz. Uczestnik otrzymuje słuchawki bezprzewodowe, wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED oraz przycisk do sterowania poziomem głośności dźwięku, a także przycisk do przełączania kanałów muzycznych.

Wybierasz w dowolnej chwili jeden z trzech dostępnych kanałów i śmiało możesz hulać w rytm i śpiewać do woli. Brałeś udział już w takim wydarzeniu? Z pewnością nie!

Specjalnie dla Was:

– kolorowe bezprzewodowe słuchawki

– 3 kanały z muzyką

– 3 różne gatunki muzyczne

– 3 parkiety w jednym miejscu

Od 7 r.ż.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia na https://www.bilety24.pl/inne/silent-disco-47041 oraz w kasie kina.

24.01.2019 godz. 17.00 (sala widowiskowa) – KONCERT piosenek dziecięcych w wykonaniu zespołu KIDS ROCK

Energetycznie śpiewane piosenki dla dzieci typu, „ Ogórek”, Pieski Małe Dwa”, czy „Zostań moją Przyjaciółką”. Połączone z interakcją z publicznością i animacjami tanecznymi.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina i oraz w internecie https://www.bilety24.pl/inne/kids-rock-koncert-dla-dzieci-46487

25.01.2019 godz. 17.00 (sala widowiskowa) – spektakl lalkowy dla dzieci „WIŚLANA OPOWIEŚĆ” w wykonaniu Teatru Igraszka z Warszawy.

Od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów słychać tajemnicze dźwięki, czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tym Sum i Czapla, postanawiają zgłębić tajemnicę. Podczas wyprawy Sum, poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Okazuje się, że w Wiśle zamieszkał Potwór Śmieciej… Wszystkich, którym nie jest obojętny los Królowej polskich rzek, serdecznie zapraszamy na autorską bajkę o wartkiej akcji, mądrym przesłaniu i pięknych piosenkach. Spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka z Warszawy. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina oraz na https://www.bilety24.pl/teatr/wislana-opowiesc-spektakl-lalkowy-dla-dzieci–46486


Aktualności

Powiązane artykuły