Wyłoniliśmy laureatów konkursu na najlepszą gazetkę poświęconą profilaktyce przemocy

Starostwo Powiatowe w Gołdapi wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi ogłosiło konkurs na najlepszą gazetkę profilaktyczną dotyczącą przeciwdziałania przemocy pn.: „NIE CZYŃ DRUGIEMU, CO TOBIE NIE MIŁE”. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, dlatego po burzliwej dyskusji wyłoniono 7 laureatów.

 

 

Jakub Wałejko – Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich

Sandra Tepyło – Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich

Nikola Rzeszotek – Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich

Oliwia Broniszewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi

Natalia Rogowska, Andżelika Lipińska, Olga Dajer – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi

Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Galwieciach

Uczniowie klas IV- VI Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Niezgoda na przemoc, niesprawiedliwość, złe traktowanie powinna być podkreślana na każdym kroku. Przemoc rówieśniczą możemy spotkać wszędzie – w szkole, na ulicy, boisku, w klubie, w sieci internetowej. Jest to ważny problem, dotyczący wszystkich sfer funkcjonowania dzieci i młodzieży. Chcemy temu przeciwdziałać popularyzując wśród młodzieży postawy oparte na współodczuwaniu, gotowości do pomocy, tolerancji.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. O terminie wręczenia nagród Laureaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Konkurs realizowany w ramach projektu „On, Ty i Ja- razem na szlaku bezpieczeństwa Powiatu Gołdapskiego” Projekt dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły