W ciągu kilku chwil uszkodził trzy samochody

Szybka i zdecydowana reakcja mieszkańca naszego miasta zakończyła niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy. Mężczyzna wyjeżdżając z osiedlowego parkingu uszkodził kilka zaparkowanych samochodów i barierkę, po czym nie zważając na nic chciał pojechać dalej. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 1,2 promila alkoholu.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (26.12.18) tuż przed południem na jednym z osiedlowych parkingów w Gołdapi. Kierujący samochodem dostawczym marki Renault wyjeżdżając z parkingu między Placem Zwycięstwa i ul. Mickiewicza uderzył w kilka zaparkowanych samochodów uszkadzając je. Mężczyzna uderzył również w barierkę oddzielającą parking od pasa zieleni. Gdy chciał oddalić się z miejsca zdarzenia został ujęty przez bezpośredniego świadka, mieszkańca naszego miasta, który zabrał mu kluczyki i powiadomił policjantów.

Funkcjonariusze, którzy bardzo szybko przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że kierowca busa jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie 1,2 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu wejherowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie również za spowodowane uszkodzenia.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. O jego karze zadecyduje Sąd.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “W ciągu kilku chwil uszkodził trzy samochody

  1. klient

    p. redaktorze a na którym parkingu stoi te auto pijaka, na policji czy u dudka, trza obejrzeć i kupić za jakieś 200 zł,nie będzie miał czym jeżdzić i nie będzie jezdził

    Ocena: 5.00/5. z 1 głosu.
    Please wait...