Przyjaciele Przyrody z IIa SP2 informują: Życzenia, wyróżnienia, łzy wzruszenia…

Przedświąteczny czas jest pełny radości, magii i czarów. Przyjaciele Przyrody uczą się, że to czas okazywania sobie wzajemnej miłości i przyjaźni. Wtedy, kiedy iskrzą lampki na choince czuć dziecięcą energię i radość życia w całej naszej, rodzinnej, przyjaznej, bezpiecznej szkole.

 

 

 

Zawsze w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia Przyjaciele Przyrody spotykają się na wyjątkowym, niepowtarzalnym spotkaniu opłatkowym. Niesamowita grudniowa atmosfera jest okazją do zaśpiewania kolędy, wygłoszenia wiersza, złożenia życzeń, obdarowania kolegów koleżanek prezentami .Jest powaga, jest i uśmiech, słowo przepraszam, a nawet łzy wzruszenia…

– Przedświąteczny czas to wspaniały moment na podsumowanie wielkich działań. Wielkich, bo takie działania wspólnie z nami realizuje pani Alina – powiedziała dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi pani Anna Kuskowska. Czujemy się zaszczyceni, że możemy współpracować jako ekodrużyna, świecić tak jak Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi przykładem i dalej integrować się z całą społecznością gołdapską.
Były uściski, statuetka „Najlepszy z najlepszych -kategoria Przyjaciel” „i cudowne słowo- Dziękujemy.

 


Pragniemy również podziękować całej społeczności ZPEW w Gołdapi za wieloletnią owocną współpracę i oczywiście za cudowne wyróżnienie.
WESOŁYCH, RADOSNYCH SWIĄT GODAPIANIE, życzą PRZYJACIELE PRZYRODY z IIaSP2w GOŁDAPI.


Aktualności

Powiązane artykuły