Podsumowanie I Gołdapskiego Biennale Fotografii

W sobotę 8 grudnia w galerii K2, odbyło się podsumowanie I Gołdapskiego Biennale Fotografii. W konkursie uczestniczyły 24 osoby, które na wystawie pokonkursowej zaprezentowały 51 zestawów fotograficznych. Jury w składzie: Agnieszka Mańkowska, Jacek Morzy i Tadeusz Krzywicki przyznało nstp. nagrody:

 

 

 

I miejsce – Maciej Mocarski za zestaw pt. „Kamienie”, II miejsce – Aleksandra Król-Berut za zestawy pt. „Okna” i „Lód”, III miejsce Agnieszka Milinkiewicz za zestawy pt. „XXXL”, „Ego”, „W rytmie światła”. Wyróżnienia otrzymali: Monika Sosnowska za zestaw „Bliżej”, Adam Kościński za zestaw „Dziewczyna z Mojave” i Bartek Czuper za zestaw pt. „Paulina”.

Przyznano również nagrody ufundowane przez jurorów konkursu. Wyróżnienie jurora Jacka Morzego przypadło Mateuszowi Świtajowi za zestaw „W młynie”. Jurorka Agnieszka Mańkowska swoją nagrodę przyznała najmłodszej uczestniczce konkursu – Julii Milewskiej za zestaw pt. „Na Mazurskiej”, natomiast Tadeusz Krzywicki swoją indywidualną nagrodę wręczył Remigiuszowi Golubkowi za zestawy „Jesiennie” i „Listopad na cmentarzu”.

Powiązane artykuły