100 punktów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Dzisiaj Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej spotkał się z funkcjonariuszami, którzy w klasyfikacji końcowej imprez sportowych z sumą 100 punktów, zajęli drugie miejsce. Zawodnicy reprezentowali W-MOSG w 10 dyscyplinach, wpisanych do kalendarza imprez sportowych w 2018 roku.

 

 

 

Płk SG Robert Inglot podziękował funkcjonariuszom, którzy na co dzień ochraniają granicę polsko-rosyjską, dokonują odpraw granicznych za poświęcony czas i włożony trud podczas sportowych zmagań. W trakcie spotkania ze sportowcami, Komendant wręczył zwycięzcom listy gratulacyjne. Pamiątkowy grawerton otrzymał st. chor. szt. SG Ireneusz Ślusarczyk-funkcjonariusz Sekcji Szkolenia Wydziału Kadr i Szkolenia, który odpowiedzialny był za przygotowanie reprezentacji do poszczególnych zawodów.

Funkcjonariuszy, którzy o tytuł zwycięzców rywalizowali w konkurencjach: narciarstwie biegowym, kolarstwie górskim, strzelaniu, koszykówce, biegu przełajowym na dystansie 15 km, biegu z przeszkodami, piłce nożnej, zawodach „Najlepsi w Straży Granicznej”, w piłce siatkowej oraz piłce siatkowej plażowej, wspierały związki zawodowe Straży Granicznej.

Red. W-MOSG

Powiązane artykuły