Jechała całą szerokością jezdni. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie

Nieodpowiedzialnością wykazała się kierująca skodą, która pijana wsiadła za kierownicę auta. Mając ponad trzy promile jechała całą szerokością ulicy Stadionowej. Została zatrzymana przez policjantów drogówki, którzy patrolowali ten rejon. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Do zatrzymania nietrzeźwej kierującej skody doszło w sobotę (08.12.18) po południu. Policjanci gołdapskiej drogówki patrolując Promenadę Zdrojową w pewnym momencie zauważyli jak ulicą Stadionową w kierunku ulicy Suwalskiej jedzie samochód poruszający się całą szerokością jezdni, jadąc od krawędzi do krawędzi.

Policjanci natychmiast zareagowali, dając kierowcy sygnały do zatrzymania się. Okazało się, że za kierownicą auta siedziała 50-letnia mieszkanka gminy Gołdap. Od kobiety wyczuwalny był silny zapach alkoholu. Jak się okazało, miała w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, natomiast pojazd został odholowany na strzeżony parking.

Teraz 50-latka ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat i utrata prawa jazdy nawet na 15 lat.


Aktualności

Powiązane artykuły