Gołdapscy seniorzy obchodzili andrzejki

Gołdapscy seniorzy gromadnie przybyli do swojej siedziby, aby integracyjnie świętować andrzejki. Pani prezes Helena Łukaszewicz pieczołowicie przygotowała oprawę spotkania tak, aby wszyscy czuli się jak najlepiej, dobrze się bawili i aby zostały jak najmilsze wspomnienia.

 

 

 

 

Pani Helena osobiście jako didżej nadawała rytmy do wspólnej zabawy na parkiecie, bo to przecież najlepsza rehabilitacja połączona z duchową przyjemnością.

Raz po raz w przerwach tanecznych płynęły znane, ulubione melodie, wspólnie śpiewane przy stołach, które były zastawione własnoręcznie przygotowanymi przysmakami.

Niektóre panie są tak zdolne, że piszą wiersze do szuflady, a w szczególnych sytuacjach recytują w swoim klubie. Tak było i tym razem – Krystyna Kądrad i Honorata Wilczewska recytowały zabawne wiersze związane z „Andrzejkami”.

Jako że niedawno obchodzili swoje imieniny Cecylia Anacka i Sławomir Łukaszewicz,to wszyscy zgromadzeni zostali poczęstowani przez solenizantów słodkościami i nalewkami własnego wyrobu.

Pani Anacka specjalnie na to spotkanie przygotowała wróżby, które wniosły dużo, a pani Helena najciekawsze pomysły nagradzała upominkami.

Wszyscy biesiadnicy od pani Heleny i męża Sławomira zostali poczęstowani imieninowymi słodkościami w postaci mrowiska i domowej nalewki.

Stefan Byro z Suwałk jak zawsze upamiętniał spotkanie, robiąc zdjęcia, które po latach będą ciekawą historią dla rodzin i potomnych.

W tak miłej atmosferze wieczór minął jak chwila.

Ponowna wspólna integracja odbędzie się w wieczór sylwestrowy, kiedy wspólnie powitamy Nowy 2019 Rok.

Prezes Helena łukaszewicz zaprasza wszystkich gołdapskich seniorów, aby się zapisywali do związku, bo przecież siedzenie w czterech ścianach i myślenie o niebieskich migdałach pozbawia nas sprawności fizycznej i psychicznej.

Red. C.B.B.


Aktualności

Powiązane artykuły