Zapraszamy na Świąteczny Koncert Finałowy

Za Nami pracowity weekend, a w zasadzie trzy ostatnie miesiące. Warsztaty instrumentalne i wokalne dobiegają końca. Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom, a przede wszystkim uczestnikom i rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie w czasie naszych muzycznych spotkań. Jesteśmy pozytywnie zbudowani umiejętnościami i pracowitością uczestników.

 

 

 

 

Po trzech miesiącach wspólnej pracy i zabawy muzyką w różnych miejscowościach naszego województwa nasz chór liczy ponad 120 osób. W orkiestrze zagrają: nauczyciele, uczniowiei absolwenci PSM I stopnia w Gołdapi, olsztyński zespół BLUESIDE, zaśpiewają miedzy innymi rodowity gołdapianin Marcin Misiewicz oraz Paweł Adamejtis z Węgorzewa finalista programu Mam Talent.

Ogromne podziękowania należą się także naszym instruktorom: Justynie Machalskiej, Remigiuszowi Chmielowi, Michałowi Kuczkowskiemu oraz Agnieszce Siudem-Nowickiej.

Serdecznie zapraszamy na Świąteczny Koncert Finałowy – warsztaty muzyczne, który odbędzie się w Hali OSiR – 16 grudnia o 17.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.Fundacja Uskrzydleni-Wspieramy Kreatywnie

Projekt „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”, a także ze środków Programu „Decydujesz, pomagamy”, oraz „Działaj Lokalnie 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Zapraszamy na Świąteczny Koncert Finałowy

 1. VV

  Czy to jest alternatywa dla od dwóch lat nieobecnego w Gołdapi Noworocznego Koncertu Charytatywnego? Czy to koniec tamtej pięknej idei?

 2. Anonim

  Pole do działania w dziedzinie kultury jest ogromne.Miejsce chyba jest dla każdego .Niech tylko ktoś się weżmie za zorganizowanie.Pamiętam wszystkie tamte koncerty ,praca jest ogromna.
  K.B.

  1. Jola

   Jeśli miejsce jest dla każdego to dlaczego nikt się za to nie bierze? Kiedyś był człowiek, który to pchał do przodu. Nazywał się Miros. A teraz kto to dalej pociągnie?

 3. ktos

  Kiedy w końcu będzie czynny Dom Kultury?Kiedy będzie czynne kino?Kiedy zakończy się najdłuższy w czasie remont. Panie Burmistrzu- pan za to odpowiada!!Pan podpisuje umowy!!! czyżby ekipa remontowa wykonała bubel?W mieście się słyszy że aby odebrać remont to szykuje się już następny- po to aby kolesie zarobili po fajrancie?Oczekujemy odpowiedzi!!!

  1. Dora

   A może odpowiednia Komisja Rady Miejskiej by dopytała w tej sprawie? Myślę, że tego nawet nie powinnam tu podpowiadać.