Zabrał pieniądze wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika

Zarzut kradzieży usłyszał 22-latek, który wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika punktu sprzedaży gazu, ukradł z kasetki pieniądze. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Do zdarzenia doszło w połowie listopada w godzinach wieczornych w jednym z gołdapskich punktów handlowych. Nieznany wówczas mężczyzna, wykorzystując nieuwagę pracownika dostał się do wnętrza pomieszczenia i z kasetki ukradł pieniądze w kwocie 650 złotych. Kiedy właściciel zawiadomił o tym fakcie funkcjonariuszy, ci natychmiast przystąpili do wyjaśniania sprawy.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim być 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna we wtorek (27.11.2018) usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Tłumaczył mundurowym, że był pijany, nie wie i nie pamięta dlaczego to zrobił.

Teraz za popełnione przestępstwo młody mężczyzna. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Zabrał pieniądze wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika

 1. Remik

  Trochę z innej beczki. O czwartkowej Sesji Rady Miejskiej, na której radni zdecydowali o podwyżkach swoich diet to żaden gołdapski portal nie napisał ani słowa. Takiego dziennikarstwa nie popieram.

  1. Oj, będzie informacja:-)

   1. Anonim

    Panie redaktorze dlaczego pan tej informacji nie przepuszcza ?

    1. Puszczę na pewno, tylko w trakcie sesji musiałem wyjechać, a na stronie goldap.pl projekty uchwał nie są uzupełnione o konkretne kwoty. Co też jest dziwne. Podam na pewno…

 2. nieszkaniec

  smutne to że większość tych radnych idzie do rady po te parę złotych,a nie po to by służyć mieszkańcom i miastu, smutne.

 3. Szanowni Państwo !!!
  Wysokość diet i zwrotu kosztów podróży radnych gminy to jedna sprawa. Nastepna to pytanie czy radnemu przysługuje wynagrodzenie z zakładu pracy za czas w którym bierze udział w procach rady ?
  Oto internetowa publikacja opinii prawnika na temat,czy radni pobierając zarówno dietę
  jak i wynagrodzenie nie łamią prawa ?
  Radnemu nie przysługuje wynagrodzenie za czas , w którym bierze on udział w pracach rady gminy lub jej organów
  Z tego tytułu pobiera dietę , która jest rekompensatą utraconych zarobków i zwrotem kosztów przy wykonywaniu mandatu radnego.

 4. Henryk

  Korzystając z okazji chciałbym na tym forum podziękować i pogratulować fantastycznej skuteczności dla naszej pani Radnej Dzienis. Z okręgu w Botkunach. Proszę tylko spojrzeć. dopiero co rozpoczęta nowa kadencja a Pani Radna już spowodowała, że w Botkunach wybudowano kawał chodnika i zatokę na autobus. A poprzednicy tyle czasu mieli i nic nie zrobili. A tu proszę niecałe dwa miesiące od wyborów i już tyle skuteczności. Brawo Pani Radna. Takiej nam radnej tu było potrzeba. Teraz wszystko zmieni się na lepsze.

  1. Po sąsiedzku

   Ale i bajki sąsiad opowiadasz. Widać że na zebrania nie chodziłeś. Już ze cztery miesiące temu sołtys Olszewski i radny z Galwieć mówili że zaczynają rozmawiać o tym w urzędzie miasta. Nawet ten kierownik Dutkowski jak tu przyjechał zobaczyć jak firma zatokę robi to tak mówił. Dzienisowa nic do tego niema i nie miała.

  2. nie pijący

   Heniek ktoś ci wódkę przed wyborami postawił? Wszyscy wiedzą jak było z zatoką. Zmieniłoby się na lepsze ale niestety ludzie wybrali jak wybrali.