Zabrał pieniądze wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika

Zarzut kradzieży usłyszał 22-latek, który wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika punktu sprzedaży gazu, ukradł z kasetki pieniądze. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Do zdarzenia doszło w połowie listopada w godzinach wieczornych w jednym z gołdapskich punktów handlowych. Nieznany wówczas mężczyzna, wykorzystując nieuwagę pracownika dostał się do wnętrza pomieszczenia i z kasetki ukradł pieniądze w kwocie 650 złotych. Kiedy właściciel zawiadomił o tym fakcie funkcjonariuszy, ci natychmiast przystąpili do wyjaśniania sprawy.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim być 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna we wtorek (27.11.2018) usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Tłumaczył mundurowym, że był pijany, nie wie i nie pamięta dlaczego to zrobił.

Teraz za popełnione przestępstwo młody mężczyzna. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Zabrał pieniądze wykorzystując chwilę nieuwagi pracownika

 1. Remik

  Trochę z innej beczki. O czwartkowej Sesji Rady Miejskiej, na której radni zdecydowali o podwyżkach swoich diet to żaden gołdapski portal nie napisał ani słowa. Takiego dziennikarstwa nie popieram.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Oj, będzie informacja:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Anonim

    Panie redaktorze dlaczego pan tej informacji nie przepuszcza ?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. Puszczę na pewno, tylko w trakcie sesji musiałem wyjechać, a na stronie goldap.pl projekty uchwał nie są uzupełnione o konkretne kwoty. Co też jest dziwne. Podam na pewno…

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
 2. nieszkaniec

  smutne to że większość tych radnych idzie do rady po te parę złotych,a nie po to by służyć mieszkańcom i miastu, smutne.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Szanowni Państwo !!!
  Wysokość diet i zwrotu kosztów podróży radnych gminy to jedna sprawa. Nastepna to pytanie czy radnemu przysługuje wynagrodzenie z zakładu pracy za czas w którym bierze udział w procach rady ?
  Oto internetowa publikacja opinii prawnika na temat,czy radni pobierając zarówno dietę
  jak i wynagrodzenie nie łamią prawa ?
  Radnemu nie przysługuje wynagrodzenie za czas , w którym bierze on udział w pracach rady gminy lub jej organów
  Z tego tytułu pobiera dietę , która jest rekompensatą utraconych zarobków i zwrotem kosztów przy wykonywaniu mandatu radnego.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Henryk

  Korzystając z okazji chciałbym na tym forum podziękować i pogratulować fantastycznej skuteczności dla naszej pani Radnej Dzienis. Z okręgu w Botkunach. Proszę tylko spojrzeć. dopiero co rozpoczęta nowa kadencja a Pani Radna już spowodowała, że w Botkunach wybudowano kawał chodnika i zatokę na autobus. A poprzednicy tyle czasu mieli i nic nie zrobili. A tu proszę niecałe dwa miesiące od wyborów i już tyle skuteczności. Brawo Pani Radna. Takiej nam radnej tu było potrzeba. Teraz wszystko zmieni się na lepsze.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Po sąsiedzku

   Ale i bajki sąsiad opowiadasz. Widać że na zebrania nie chodziłeś. Już ze cztery miesiące temu sołtys Olszewski i radny z Galwieć mówili że zaczynają rozmawiać o tym w urzędzie miasta. Nawet ten kierownik Dutkowski jak tu przyjechał zobaczyć jak firma zatokę robi to tak mówił. Dzienisowa nic do tego niema i nie miała.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. nie pijący

   Heniek ktoś ci wódkę przed wyborami postawił? Wszyscy wiedzą jak było z zatoką. Zmieniłoby się na lepsze ale niestety ludzie wybrali jak wybrali.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...