Gołdapscy pingpongiści w Giżycku

W Giżycku odbył się 10 listopada Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta. W imprezie wzięło udział 120 osób: zawodnicy z Warmii i Mazur, ościennych województw oraz goście z Litwy i obwodu kaliningradzkiego FR. W sportowej atmosferze rywalizowano w wielu kategoriach wiekowych.

Turniej odbywał się na bardzo wysokim poziomie sportowym, kilka pojedynków kandydowało do poziomu mistrzostw polski.

Nagrody wręczyli: burmistrz Miasta Wojciech Iwaszkiewicz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Giżycku Marina Rudzis-Rodak.

wyniki_turnieju_w_gizycku

W zawodach wystartowało sześciu zawodników UKS Gołdap Zdrój. Gołdapski zespół reprezentowała Weronika Panina z Kaliningradu (w sezonie 2018-2019 gołdapski klub reprezentuje pięciu zawodników z obwodu kaliningradzkiego FR), która wywalczyła dwa miejsca na podium.

Julia Jankowska zajęła pierwsze miejsce, Dominik Święci i Mateusz Marcinkiewicz uplasowali się na drugim miejscu, Marek Różycki na piątym.