Andrzejki w SP Lisy

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W naszej szkole miały one miejsce 29 listopada.  Dobra muzyka i ciekawe konkursy sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz loterii fantowej, która w naszej szkole jest wieloletnią tradycją.

 

 

 

 

Rada Rodziców zatroszczyła się o poczęstunek, a Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem i nauczycielami zadbali o odświętną dekorację,  zorganizowali muzykę i wróżby andrzejkowe oraz loterię fantową.

Wszyscy się świetnie bawili, dzieci nie chciały iść do domu. Wypieki na buziach świadczyły o miłej zabawie. Impreza andrzejkowa dostarczyła wszystkim wiele miłych wrażeń.

Krzysztof Kożak


Aktualności

Powiązane artykuły