Zderzenie auta z motocyklem

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu poważnego w skutkach zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Konikowo w gm. Gołdap. Chevrolet zderzył się z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Droga w tamtym miejscu była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

 

 

 

Wczoraj (21.10.18) około 12.20 oficer dyżurny gołdapskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 650 w Konikowie (gm. Gołdap).

Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 31-letnia kierująca chevroletem jadąc w kierunku miejscowości Grabowo zjechała na zatokę autobusową i wyjeżdżając z niej nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru zawracania, i nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia.

Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Ełku. Kobieta również trafiła do szpitala. Motocyklista jechał sam, natomiast w aucie byli jeszcze pasażerowie, którym nic się nie stało. Pogotowie ratunkowe udzieliło im pomocy medycznej na miejscu.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zderzenie auta z motocyklem

  1. RadoslawS

    No tak… Toyota Yaris i Pani Grażynka za kierownicą… A wszyscy motocykliści to dawcy organów… Szybkiego powrotu do zdrowia bracie motocyklisto.