Z Urzędu Miejskiego: Zmodernizowana zostanie droga wewnętrzna w Jabramowie

Droga wewnętrzna w Jabramowie zostanie zmodernizowana. Burmistrz  Tomasz Luto podpisał w czwartek umowę na tę inwestycję, której koszt inwestycji oszacowany został na 457 410,35 zł. Zakończenie prac zaplanowane jest na drugą połowę grudnia tego roku.


Aktualności

Powiązane artykuły

15 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Zmodernizowana zostanie droga wewnętrzna w Jabramowie

 1. Full

  Nareszcie radna Pietrewicz doczekała się realizacji tej swojej drogi. Widzi Pani, warto było przy tym chodzić. Brawo.Teraz czas na drogę Jabramowo – Botkuny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. To tylko bajer wyborczy

  Szkoda tylko że Pan Luto przypomniał sobie o wyborcach i ich potrzebach przed samymi wyborami. Przez 4 lata nic a końcówka pokazówka, mnie Pan tym nie kupi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anonim

  Jesteście zalosci no teraz wszysto Pani ta Pan ten.Jaja.A te filmy z komitetu Pana M.M.Żeby co?wiecie co ludzie juz maja Was dość,odruchy ….I Dalej będziemy mówić W.H = M.M.= A.C.No tak ale jak mowia o zamykniu Pupow to szuka sie nowej posady.Nic dla ludzi .Wcale nie myslicie o ludziach,dobrze.B.chroń.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Czechu

   Anonim, napisz co jest w tych filmikach nieprawdą.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. GOLDAP

    poziom gimnazjum, nie bo by gimnazjaliści się obrazili, jednym słowem gównażeria. pokręć te filmiki cudaku w większym zakresie,tak z ostatnich 20-lat, tam to sie dopiero działo, tak się pchacie do urzędu że wam ślina kapi na ludzi, fe obrzydliwość. LUTO TO DOBRY KANDYDAT, nikt poza nim z tego rozdania.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 4. Anonim

  A ja mam pytanie czyj to pomysł był żeby powiesić banery na barierkach kolo szkoly nr 3.Panie Holdynski mowi pan o bezpieczeństwie i dzieciach a te banery to zagrożenie,zero widoczności.Kto na to pozwolił.Aby tylko się pokazać,no to ktoś się pokazał.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Ktoś zgłosił problem i już rozwiązany. Żaden baner już nikomu nic nie zasłania. Gratulujemy szybkiej i profesjonalnej reakcji.
   Szkoda, że nie było takiej szybkiej reakcji jak niszczono banery i zrywano plakaty konkurencyjnych wobec niebieskich komitetów!

   P.S. Panie Retel, co z bezpieczeństwem dzieci przy remoncie ogrodzenia? To o wiele bardziej niebezpieczne! Weźmie Pan za to odpowiedzialność?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Janek z Janek

   Najpierw do pierwszego Anonima: Zapomniałeś że Luto = Tobolski, Wasilewski i Ostrowska (Tobolski na tym portalu oficjalnie w komentarzach oświadczył że wspiera i popiera burmistrza Luto) Luto bez tych ludzi nie funkcjonuje samodzielnie.
   Do kolejnego anonima: dzisiaj dwa razy jechałem tamtą drogą i nie przeszkadzają te banery w normalnej komunikacji nic nie zasłaniają. To tylko takie zagrywki komitetu Luto, Gratuluje. A więc riposta wielki baner przy rondzie zaraz obok Urzędu. Kierowcy jadą i zadzierają głowę, można potrącić pieszego na pasach przez tek wielki baner i tak wysoko powieszony. Do tego ludzie którym zasłoniono okna pracują przez cały dzień przy sztucznym świetle, jest to nie zdrowe i na pewno wpływa to na ich samopoczucie. Luto powiesił tyle banerów że człowiek aż sie denerwuje że wszędzie widzi jego prawdziwy szczery uśmiech, z nerwów można spowodować wypadek. Błazenada panie Luto, błazenada obraz nędzy i rozpaczy. Pana komentarze i pana partyjnych wyznawców są śmieszne i żałosne na FB. Aż się flaki przewracają jak tę błazenadę czytam, w koło te same osoby ci sami wyznawcy nic merytorycznego z nich nie wynika. Jak długo będzie Pan sponsorował swoją kampanię wyborczą za pieniądze Urzędu ?????? Robi Pan reklamę sobie za nasze pieniądze, pieniądze podatników podczas kampanii wyborczej w artykułach umieszczanych masowo przez Urząd w lokalnych mediach. Ludzie otwórzcie oczy.
   Filmiki są SUPER a boli was że pokazują prawdę. Te filmiki przejdą do Historii tego miasta Panie Luto.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. obserwator

    Czysta prawda. Polityka Luto marność nad marnościami. A filmiki są zwierciadłem lutowej rzeczywistości . Ludzie to wiedzą, stąd ten strach w oczach L. (fragment usunięty przez redakcję)

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. Anonim

     Ale straciliscie ze tak bardzo chcecie wrócić.A Luto wy naprawdę nie znacie go.Chociaz nie siedzi w pierwszej lawce w Kościele i nie udaje.Aj Kosciol to nie polityka.Hipokryzja.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
  3. WIDZ

   TO SAMO PRZY BIEDRONCE W MIESCIE, WEŻ PAN PANIE HOŁDYNSKI TEN BANER BO I PRZEJŚĆ TRUDNO I ZASTAWIA PORZĄDNEGO KANDYDATA BURMISTRZA, MA PAN ZA DUŻO NIEUCZCIWYCH WOKÓŁ SIEBIE, DUUUŻO WIĘCEJ NIŻ MIAŁ PAN LUTO. ŻADNYCH SZANS NA SUKCES PAN NIEMA…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 5. ktoś

  Jeszcze tydzień i koniec cyrku bez biletów.Luto do Irydu, Wioletta wróci do Starostwa,Pianka na stare swoje miejsce,Wojtek do PUP I KTO ZOSTANIE?Ten, dzięki któremu spłyną prawdziwe rządowe pieniądze na wiele inwestycji i nasze miasto będzie kwitło!!! to największa szansa. Ta pierwsza czwórka- całe życie na ciepłej posadzie państwowej. Tylko jeden z pięciu prowadził własny biznes więc wie, jak to ciężko pracować fizycznie!Andrzej- powodzenia- a my pomożemy- aby nasze miasto i wsie dalej się rozwijały!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Luto do Irydu? Nie, tam trzeba pracować albo coś umieć. Więc odpada. Prędzej do Słowikowskiego – tam odpracuje swoje poparcie. Przy kilofie i szpadlu. Więcej nic nie potrafi.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 6. Takie są fakty

  Widzę, że przedstawiciele burmistrza odpowiedzialni za propagandę, mimo ogromnych środków na tak zwaną promocję kompletnie się pogubili. Rozumiem, że z faktami przedstawionymi chociażby w filmach umieszczanych sukcesywnie na KWW Dla Gołdapi dyskutować się nie da.
  No to napisali w sponsorowanym przez Urząd Miejski artykule, pod którym nie można umieścić komentarza, że liczby nie kłamią.
  Faktycznie nie kłamią.
  I nie umieszczałbym tego komentarza, gdyby nie pewna metoda, która stosuje Tomasz Luto i jego przyboczni.
  Nawet jak coś piszą o rankingach, nie mogą się powstrzymać, by nie napisać, że teraz jest lepiej, a przedtem było gorzej.
  Dopóki dopóty będziecie kłamać, będziecie kontrowani
  Pokażcie co sami zrobiliście dobrego, a nie narzekajcie cały czas na to co rzekomo złego działo się przed wami. To już cztery lata. Gdybyście mieli coś do pokazania, miast cały czas nudzić, jak to w Gołdapi było źle, a jak teraz jest dobrze.
  A jak jest prawda?
  Ta sama Wspólnota publikuje rankingi od kilkunastu lat. I co w nich stoi?
  Że gmina Gołdap była w ciągu kilkunastu lat w ścisłej czołówce Polski, a w województwie zwykle zajmowała zwykle pierwsze miejsce.
  Nie będę przytaczał tu wszystkich danych. Przytoczę tylko niewielki fragment uzasadnienia do jednego z licznych odznaczeń i wyróżnień, jakie otrzymał były burmistrz Marek Miros

  „W rankingu gmin Tygodnika Wspólnota za lata 2010-2012 w kategorii miast powiatowych, które są siedzibą powiatów ziemskich, na 235 takich ośrodków Gołdap znalazła się na IV miejscu w Polsce za wykorzystanie środków inwestycyjnych na mieszkańca. A za lata 2004 – 2014 za cały okres IX miejsce w Polsce za wykorzystanie środków unijnych na mieszkańca. Za okres 11 lat. Odpowiednio, w każdym praktycznie rankingu gmina Gołdap zajmowała przez kilkanaście lat przed 2015 rokiem pierwsze miejsce w województwie. Jest to szczególne osiągnięcie, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że Gołdap w latach dziewięćdziesiątych „dzierżyła” pierwsze miejsce pod względem bezrobocia w kraju, a dynamika jego spadku jest najwyższa w Polsce.”
  Więc nie było gorzej tylko lepiej. I jeszcze długo nie będziecie mieli żadnego powodu, by kwestionować to co było przed wami. Bo sami jesteście ciency. A poprzedników powinniście szanować. Bo jest za co.
  I próbować się od nich się uczyć

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   UCZYC WSZYSCY TO MUSICIE SIE OD DZIECI.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...