Volkswagen uderzył w sarnę. Zwierzę zginęło

Wczorajszego poranka na trasie Gołdap – Grabowo na drodze wojewódzkiej nr 650 doszło do zderzenia samochodu osobowego z sarną. Kierującemu nic się nie stało. Niestety, zwierzę tego zderzenia nie przeżyło.

 

 

 

 

Wczoraj (16.10.18) około godz. 7:30 dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 650 w pobliżu miejscowości Wronki Wielkie na trasie Gołdap – Grabowo. Na miejsce interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że 31-letni mieszkaniec gminy Gołdap kierując osobowym volkswagenem jadąc w kierunku m. Grabowo na prostym odcinku drogi uderzył w sarnę, która gwałtownie wbiegła na jezdnię.

W wyniku tego zdarzenia kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy, jechał sam. Jednak w wyniku uderzenia zwierzę nie przeżyło.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Volkswagen uderzył w sarnę. Zwierzę zginęło

  1. Anonim

    Sarna nie zachowała należytej ostrożności/rozwagi i uderzyła w nadjeżdżający pojazd i uszkodziła go, a kierowca będzie musiał wyłożyć kasę na naprawę samochodu. Całe szczęście, że kierowcy nic nie stało się. Sarna udała się na wieczne pastwiska.
    HOWGH !

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...