Świąteczny Koncert Finałowy-warsztaty muzyczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach wokalnych zakończonych Świątecznym Koncertem Finałowym w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi 16 grudnia 2018 r. – godz. 17.00.

 

 

 

 

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznania ABC emisji głosu, pracy
z mikrofonem oraz ruchem scenicznym. Chórowi podczas Świątecznego Koncertu Finałowego będzie towarzyszyła orkiestra kameralna, w składzie której będą grać profesjonalni muzycy, oraz absolwenci i uczniowie PSM Ist. w Gołdapi. Zarówno muzyka, jak i teksty zostały stworzone specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia.

W projekt zaangażowane będą dzieci i nauczyciele z Gołdapi, Bań Mazurskich, Jezioran, Bartoszyc, Olsztyna i Lidzbarka Warmińskiego, oraz osoby z gołdapskiego i olsztyńskiego środowiska artystycznego – muzycy, graficy, malarze i inni ludzie dobrej woli. Wstęp na warsztaty
i Świąteczny Koncert Finałowy jest bezpłatny.

Wybierz najbliższe Tobie miejsce prób i przyjdź, czeka Cię wspaniała zabawa
i niezapomniana muzyczna przygoda.

Organizatorem warsztatów i koncertu jest Fundacja Uskrzydleni Wspieramy-Kreatywnie, znajdź nas na facebooku i bądź na bieżąco:

https://www.facebook.com/Fundacja-Uskrzydleni-Wspieramy-Kreatywnie-292419551126792/

 

Kontakt:

fundacjauwk@gmail.com


Projekt „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”, a także ze środków programu „Decydujesz pomagamy”, „Działaj Lokalnie 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły