Nie miał prawa jazdy a mimo to po raz kolejny wsiadł za kierownicę bmw

W miniony weekend policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli BMW. Za jego kierowcą siedział 30-latek, który nie posiada i nigdy nie miał uprawnień do kierowania. Mężczyzna był już karany za to wykroczenie w związku z tym funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie.

 

 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (05/06.10.18) kilka minut przed północą. Policjanci patrolujący teren miasta na jednej z ulic zauważyli bmw, którego kierowca na widok radiowozu zaczął wykonywać dziwne manewry i gwałtownie skręcać w boczne ulice. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

W trakcie czynności wyszedł na jaw powód zachowania kierowcy. Okazało się, że za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec gminy Gołdap, który nie posiada uprawnień do kierowania i nigdy ich nie miał. Jak się okazało mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany i karany za to wykroczenie.

Policjanci skierowali wniosek o ukaranie „kierowcy” do sądu. Będą też wnioskować o wydanie wobec niego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Złamanie takowego zakazu będzie już przestępstwem.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Nie miał prawa jazdy a mimo to po raz kolejny wsiadł za kierownicę bmw

  1. Mła

    Witam.
    Ciekawi mnie jedno. Dlaczego nie informujecie społeczeństwa lokalnego o kolizji przed szkołą Podstawową nr 2 w Gołdapi. Gdzie samochód osobowy zniszczył barierki przed wejściem do szkoły.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...