32- i 33-latek odpowiedzą za pobicie

Zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz dozór policyjny wydał prokurator wobec dwóch sprawców, którzy w poniedziałek 01 października w jednej z miejscowości w gminie Gołdap pobili innego mężczyznę. Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 32- i 33-latka. Obaj usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło 1 października w jednym z domów na terenie gminy Gołdap. Tam dwóch mężczyzn pobiło innego mężczyznę. Z relacji pokrzywdzonego wynikało że sprawcy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele, w wyniku czego miał złamaną rękę, nos i uraz głowy.

Kryminalni, wyjaśniając okoliczności tego przestępstwa, dotarli do świadków tego zdarzenia. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom ustalić i zatrzymać sprawców.

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn w wieku 32 i 33 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty pobicia. Złożyli też wyjaśnienia w tej sprawie. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu.

Policjanci ustalili, że mężczyźni razem spożywali alkohol, po czym wywiązała się między nimi sprzeczka, która zakończyła się pobiciem 56-latka.

Wobec sprawców prokurator zastosował środki w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za pobicie grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły