UKS „Trójka” Gołdap na obozie siatkarskim

Podczas wakacji w dniach 20-30 sierpnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” Gołdap przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w siatkarskim obozie stacjonarnym. W sumie w czterogodzinnych zajęciach na hali OSiR brało udział 24 zawodników w dwóch grupach z klas od trzeciej do ósmej.

 

 

 

Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy obozu pracowali również nad wytrzymałością i skocznością. Część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry gdyż już we wrześniu rusza sezon siatkarski, a w nim imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego i XXV Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport oraz Ligi Wojewódzkiej Młodzików W-M ZPS.

Młodzi siatkarze zakończyli obóz wspólną pizzą. UKS Trójka pragnie podziękować panu Burmistrzowi Tomaszowi Luto za objęcie patronatu nad obozem sportowym oraz składa podziękowania pracownikom Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego.

 

Powiązane artykuły