Podwójny jubileusz i prestiżowe wyróżnienie

Środowe oficjalne podsumowanie kolejnego konkursu na najpiękniejszy balkon i ogródek przydomowy wiązało się z podwójnym jubileuszem – był to już piętnasty taki konkurs, ogłoszony przez gołdapską Spółdzielnię Mieszkaniową i jednocześnie rok pięćdziesięciolecia tej instytucji. Na dodatek Stanisław Luty poinformował, że przed kilkoma dniami SM została wyróżniona tytułem i statuetką – „Lider Spółdzielni Mieszkaniowych – 2018”.

 

 

 

 

Spotkanie otworzył prezes Józef Wawrzyn, głos zabrali również – burmistrz Tomasz Luto i wicestarosta Grażyna Senda. Protokół konkursowy odczytała przewodnicząca jury – Mirosława Równa.

Wcześniej wykonano zdjęcia 73 balkonów i siedmiu ogródków. Pula nagród wynosiła 5000 złotych. Wybór nie był łatwy, toteż miejscami od pierwszego do trzeciego nagrodzono aż 6 balkonów. Dodatkowo czternaście osób w tej kategorii wyróżniono. Pierwsze miejsce zajął balkon Marcina Ostaszewskiego. Komisji konkursowej najbardziej podobał się ogródek Danuty Olszewskiej (pełne wyniki w załącznikach).

Był też akcent artystyczny na wysokim poziomie, czyli występ młodych piosenkarek z grupy prowadzonej przez Roberta Magielnickiego.


Aktualności

Powiązane artykuły