Oświadczenie Marka Mirosa

Szanowny Panie Redaktorze
W związku z tym, iż uważam, że zamieszczanie płatnych oświadczeń kandydatów na radnych w czasie kampanii wyborczej, bez podawania, że jest to materiał wyborczy i bez podania, który komitet to finansuje, jest sprytnym posunięciem pana Tobolskiego, który zażyczył sobie pod tą informacją komentarzy proszę o:

 

 

 

1) Wycofanie z portalu tego materiału.
2) Albo o zamieszczenie dla zachowania równości szans, bez trybu kampanii wyborczej mojego płatnego oświadczenia co najmniej na tak długi czas i w podobnie atrakcyjnym miejscu co doniesienie Tobolskiego o swojej chwalebnej działalności.
Poniżej treść oświadczenia

„Stwierdzam, iż Andrzej Tobolski jest wielokrotnym kłamcą, obraża wielu ludzi, insynuuje, rzuca kłamliwe oskarżenia na wielu porządnych ludzi, a niewielu ma czas i cierpliwość na włóczenie się z nim po sądach. Ja na taki krok zdecydowałem się po kilku latach permanentnych i nieprawdziwych ataków. Wygrałem z nim sprawę w sądzie o zniesławienie, zarówno w pierwszej jak i drugiej instancji.
Częste obcowanie z tym człowiekiem nawet poprzez uczestnictwo w rozprawach sądowych to nie jest świat mój ani innych normalnych ludzi. To była trauma. Ale było warto.
Andrzej Tobolski jest wielokrotnym kłamcą.”

Proszę o obciążenie mnie odpowiednią, zgodną z taryfikatorem opłatą za to ogłoszenie. Aha. To czy mają być komentarze, czy też nie pozostawiam do dyspozycji Szanownego Pana Redaktora.
Z wyrazami szacunku

Marek Aleksander Miros


Aktualności

Powiązane artykuły

19 komentarzy do “Oświadczenie Marka Mirosa

 1. kibic

  ten to ma problem,widać sam pan nie wierzy w ten wyrok sądu, że się pan tak tłumaczy za każdym razem

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Maciek

  Miros, ogarnij sie chłopie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Mrożonka

  Brawo Marku! „Niech wasze słowa będą tak tak, nie nie”. A teraz czekamy co zrobi A. Tobolski, przecież nie zaprzeczy, że jest kłamcą – w końcu stwierdził to prawomocnie sąd. I ktoś mu jeszcze wierzy?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Kocham Cię Polsko.

   Ja wierzę Tobolskiemu, wszak wszystko y pamiętamy, co robił Pan M.M. i jego świra. mówili o tym głośno nasi ojcowie, mówimy i my, Tobolski rób swoje! Ludzie mają prawo do informacji, tych niewygodnych również, w Sądzie nie ma sprawiedliwości,tam wygrywa ten kto lepiej kłamiw!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 4. Olek

  Marku I sekretarzu weź stoperan.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Robert

  Tak właśnie trzeba postępować .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Andrzej

  Sąd nie skazał mnie o co przez dwa lata zabiegał Miros.Po drugie to pan Miros trwonił publiczne pieniądze przez 25 lat w kwotach wielomilionowych.
  To pan kupował alkohole za pieniądze publiczne ( a jest pan alkoholikiem) do czego się przyznał w swojej książce. Alkoholikiem się jest do końca życia gdyż jest to choroba.Drugą pańską chorobą jest chęć władzy za wszelką cenę.To pan wraz ze swoim przyjacielem Ciołkiem chciał sprzedać nasz szpital dla Spółki ze Szczecina.To pan z powodu fatalnego nadzoru właścicielskiego musiał sprzedać i zlikwidować dwie Gminne Spółki Piękna Góra i PEC. Pozbawił pan miasto własnej sieci energii cieplnej.kotłowni, węzłów cieplnych . Dostarczanie energii jest podstawowym zadaniem gminy i pan kłamał ,że gminna infrastruktura ciepłownicza nigdy nie będzie sprzedawana.
  To pańska „prawa ręka ” najbardziej faworyzowany i zaufany Wojciech Hołdyński kłamie,że nigdy nie był podłączony do sieci PEC i nie kradł ciepła o co jest podejrzewany. To mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej Warszawska 1 musieli dopłacić tylko za jeden sezon grzewczy 2014 kwotę 27 418.39 zł (dwadzieścia siedem tysięcy ……) W postępowaniu prokuratorskim 4 świadków potwierdziło .że Hołdyński był podłączony do sieci PEC ( w tym były pracownik PEC) a ja osobiście widziałem jak po odcięciu 4 rur ,które dochodziły do jego domu wylała się gorąca woda z jego domu do wykopanego rowu. W następnym roku grzewczym Wspólnota miała już nadpłatę w wys ok 2000 zł.
  I kto tu jest kłamcą?.A żeby uciąć wszelkie spekulacje w tej sprawie to uprzejmie informuję ,że żądamy żeby prokuratura nakazała ponowne odkrycie chodnika i ziemi w miejscu gdzie były te nielegalne podłączenia pana Hołdyńskiego i powołania biegłego z zakresu ciepłownictwa.
  Jestem pewny swego i wiem ,że „szczęki gołdapianom opadną”
  a Hołdyński ze wstydu schowa się pod ziemię.I to jest kandydat na Burmistrza.
  Andrzej Tobolski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   O Boże! Co Ci ta biedna Gołdap zrobiła, że pokarałeś nas takimi osobliwościami jak Tobolski czy Luto?
   Od powietrza, głodu, Tobolskiego i Lutego zachowaj nas Panie!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Onanim

    Lutego się nie ustrzeżesz – wróci co roku na 28 dni. 😉 Oby Luto pozostał tylko złym snem.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
  2. Radek

   No Panie Tobolski, to jak jest ? „Sąd nie skazał mnie o co przez dwa lata zabiegał Miros.” czy może jednak „Sąd Rejonowy w Olecku w Wydziale Karnym…
   po rozpoznaniu na rozprawie w dniach, sprawy Andrzeja Tobolskiego syna Aleksego i Heleny z domu Warakomska urodzonego 9 maja 1957 r w Suwałkach ORZEKA I. przyjmując, że oskarżony Andrzej Tobolski dopuścił się popełnienia zarzucanych mu”
   Co głupio Panie Mrożonka ?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  3. Zulu Gula

   Brawo! Ogólnie to mieszkańcy Gołdapi to lud ciemny jak czarna, listopadowa noc gradowa. Pan tez jeszcze nie wszystko wie ale niech Pan walczy może chociaż Panu się uda. Ogrom bezprawia za czasów PO poraża i niewiadomo czy ci ludzie kiedykolwiek zapłacą za swoje przekręty

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Chris

    Rzeczywiscie jestes na poziomie ludu zulu gula

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
  4. żorż

   Brawo Panie Tobolski! Proszę się nie poddawać!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 7. Marek

  Sąd uznał winę Tobolskiego i zawiesił postępowanie karne na okres jednego roku. Sąd dał mu szansę, z której wyraźnie nie chce skorzystać.
  Tobolski sam się prosi by to postępowanie odwiesić.
  Nie specjalnie mam na to czasu i ochotę, ale chyba nie pozostawi mi wyboru
  Tobolski jest wielokrotnym kłamcą. Dlaczego temu nie zaprzecza?
  Marek Miros
  Poniżej fragmenty wyroku
  sygn. akt 11. K. 313/16

  WYROK
  „W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Sąd Rejonowy w Olecku w Wydziale Karnym…
  po rozpoznaniu na rozprawie w dniach, sprawy
  Andrzeja Tobolskiego syna Aleksego i Heleny z domu Warakomska urodzonego 9 maja 1957 ro w Suwałkach
  ORZEKA
  I. przyjmując, że oskarżony Andrzej Tobolski dopuścił się popełnienia zarzucanych mu czynów to jest tego, że:
  …pomówił Marka Mirosa za pomocą środków masowego komunikowania o takie postępowanie i właściwości, które mogły narazić Marka Mirosa na utratę zaufania w opinii publicznej to jest popełnienia czynu z art. 212 S 2 k.k. i za to na podstawie art. 66 S I i 2 k.k., 67 S 1 k.k. postępowanie karne przeciwko Andrzejowi Tobolskiemu co do obu w/w czynów warunkowo umarza na okres próby 1 /jednego/ roku;
  II. na podstawie art. 67 S 3 k.k. orzeka od oskarżonego Andrzeja Tobolskiego na rzecz oskarżyciela prywatnego Marka Mirosa nawiązkę w kwocie 2 000,00 /dwa tysiące/ złotych; III. na podstawie art, 628 pkt I k.p.k. zasądza od oskarżonego na rzecz oskarżyciela prywatnego kwotę 300,00 [trzysta/ złotych tytułem poniesionych przez niego kosztów procesu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. P

   No i wszystko jasne.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Tom

   No i co Panie Tobolski ? Dalej Pan będzie zaklinał rzeczywistość „Strażniku Gołdapi” ? Faktycznie musi Pan nienawidzić tego miasta żeby tak się zachowywać. Mam nadzieje, że ten eksperyment z byciem radnym skończy się jak najszybciej?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 8. aa

  jaki sąd – taki wyrok,jest parę przykładów ferowanych wyroków przez sąd olecki, szkoda gadać…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 9. Iza

  Ty nic innego już nie masz do roboty,bo w Starostwie jesteś tylko rzadkim gościem.Siedzisz i klikasz w tym internecie .Podobno twoi „przyjaciele” robią to samo. Czy ty nie masz wstydu ? Czytałam raporty CBA jak umarzałeś podatki na miliony zł.jak sprzedawałeś kilkanaście gminnych nieruchomości niezgodnie z prawem.W raportach tych przewijają się tylko terminy jak przekroczenie uprawnień,niegospodarność, działania na szkodę publiczną,wykorzystywałeś samochody służbowe do celów prywatnych,wydałeś warunki zabudowy na chodniku ( koło Tesco) swojemu przyjacielowi,jeżdziliście za granicę za pieniądze publiczne,wydawałeś ogromne sumy na hotele,jadłeś i piłeś za nasze.
  Można by tak jeszcze podać mnóstwo dowodów na to o czym pisze i mówi Tobolski. .Jesteś szkodnik ,a ponoć twój zwolennik już namierzył kolejną sprawę żeby nie uległa przedawnieniu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 10. żołnierz cara

  Apeluje do Tobolskiego żeby przestał się ukrywać pod i wypisywać pod różnymi pseudonimami.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...