Obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej

W sobotnie południe na placu Zwycięstwa miały miejsce obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Niżej fotoreportaż. 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej

 1. J

  Wydaje mi się, że dziś dało się zauważyć pewne niedopracowanie ze strony żołnierzy, którzy podnosili flagę państwową podczas hymnu narodowego. Prawdopodobnie ceremoniał postępowania z flagą podnoszoną podczas jednoczesnego śpiewania hymnu, przewiduje, że flaga powinna osiągnąć szczyt masztu wraz z zakończeniem hymnu. Tymczasem dziś przy odśpiewaniu czterech, czyli wszystkich, zwrotek , flaga na szczycie masztu była już po zwrotce drugiej. Nie jest to najważniejsza sprawa, ale żołnierze powinni jednak wiedzieć jakie są zasady tego ceremoniału.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Mirek

   Minusujecie bo nie znacie zasad ceremoniału, albo jest Wam po prostu wszystko jedno i nie ma to dla Was znaczenia. . A tak być nie powinno, to przykre jeśli tak do tego podchodzicie. Flaga państwowa powinna być dla nas wszystkich najważniejsza.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. KONSTYTUCJA

    a ja myślałem że jarek, jedrek krystyna beata i jeszcze paru takich co im się NALEŻAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. Galuś

  A z policji komendanta nie było tylko naczelnik, z pozostałych służb komendanci.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...