Udany początek sezonu zanotowali młodzi piłkarze „Rominty”

W miniony weekend bardzo udany początek sezonu zanotowali młodzi piłkarze MKS Rominta Gołdap. Drużyna Młodzików Rominty, występująca w najsilniejszej w województwie lidze w tej kategorii wiekowej, mierzyła się z drużyną z Mrągowa.

 

 

 

 

Gołdapianie w tym spotkaniu wystąpili bezpośrednio po ciężkim tygodniowym zgrupowaniu na którym przebywali w Suwałkach i mimo zmęczenia trudami zgrupowania pokonali swoich przeciwników 2:1.

To zwycięstwo cieszy tym bardziej, że w drużynie przeciwnika wystąpiło kilku obecnych reprezentantów województwa w tej kategorii wiekowej. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem całego spotkania był nasz bramkarz Wojtek Ołów, który wybronił wiele niebezpiecznych sytuacji pod naszą bramką. Gole dla naszego zespoły padły po strzałach Antoniego Buraczewskiego i Bartka Kalinowskiego.

Zespół Rominty wystąpił w następującym składzie:

Wojtek Ołów, Michał Zbierajewski, Karol Kowalewski, Tomek Redziński, Antoni Buraczewski, Aaron Różański, Igor Krepsztul, Kacper Godlewski, Błażej Krynicki, Konrad Modzelewski, Jakub Ziemiacki, Aleksander Rembecki, Bartek Kalinowski, Gabriel Graużul, Bartek Hołdyński, Kacper Grym, Gabriel Brzeziński.

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Udany początek sezonu zanotowali młodzi piłkarze „Rominty”

  1. # 1

    Wojtas broniłeś super – gratulacje.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...