Gołdapianie na Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój

W dniach 7-9 września odbył się 9 Tauron Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój. Wśród startujących nie mogło zabraknąć gołdapian ze stowarzyszenia Łowcy Przygód. Gołdapianie pokonywali różne dystanse. Największym osiągnięciem może poszczycić się Marta Żabicka, która zdobyła drugie miejsce open wśród kobiet w Koral Maraton. Pozostali biegacze pokonali następujące dystanse:

 

 

 

 

 

Bieg 7 Dolin (64 km) -Iwona Poreda, Tomasz Poreda, Katarzyna Morek i Tomasz Brzeziński;

Bieg 7 Dolin (34 km) – Dariusz Borucki, Wiesław Truchan i Mariusz Truchan;

Runek Run (22 km) – Barbara Brzezińska, Agnieszka Wielgus i Dagmara Stanek;

Koral Maraton (42,195 km) – Marta Żabicka, Krystian Wielgus, Krzysztof Obuchowski i Grzegorz Roczeń;

 

Życiowa Dziesiątka (10 km) – Remigiusz Chmiel i Dagmara Stanek;

Bieg Nocny (7km) – Remigiusz Chmiel;

Polonia dla Niepodległej (1918 m)- Wiesław Truchan;

Bieg w krawacie (600 m)- Dariusz Borucki, Krzysztof Obuchowski i Mariusz Truchan.

Łowcy na długo zapamiętają emocje towarzyszące im podczas biegów i na pewno wrócą tam za rok.

Bieg 7 Dolin (100 km) – Agata Sieczkowska (ukończone na 77 km).

Powiązane artykuły

14 komentarzy do “Gołdapianie na Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój

 1. Ugali

  Poproszę o wyjaśnienie ile kosztował gminę Gołdap ten wyjazd i czy wziął w nim udział Mariusz Kowalczuk a jeśli tak to prywatnie czy służbowo? Kto jeszcze spoza osób wymienionych w artykule wybrał się do Krynicy?
  Jako podatnicy – sponsorzy tej wycieczki mamy prawo wiedzieć!

   
  1. GOLDAP

   drogi marku, ty jeżdziłeś bezsensownie po imprezach na koszt gminy i stąd twoje pytanie, dyr, Kowalczuk nie był w krynicy, bo to nie była impreza OSIR, a biegaczy, popatrz po zdjęciach, Kowalczuk jest o niebo lepszy od ciebie,kontaktowy,obecny i z pomyślunkiem, więc nie pluj do ogródka w którym niedawno byłeś, no ale ciebie wyrzucono, stąd złość,

    
   1. Marek Kuskowski

    Nieskromnie sądzę, że to o mnie chodzi w tym wpisie. Niestety, jak kulą w płot, nie interesuję się cudzym życiem, wystarczająco ciekawe mam własne 🙂 Ale za to widzę, że ktoś ma na moim punkcie kompleks 😉
    P.S. Zostawię małą radę Mariuszowi – uważaj, mnie też wychwalali i głaskali a pierwsi wbiją nóż w Twoje plecy. Są to c sami ludzie i obaj wiemy o kim mowa.
    Powodzenia!

     
   2. Franio

    Kowalczuk o niebo lepszy? W czym? Z pomyślunkiem? Jakim??? Żadnych osiągnięć tego pana nie dostrzegam. A uważnie obserwuje..

     
    1. swojak

     Takim by nie skłócać a łączyć, a Kowalczuk to potrafi. I to widać. Powodzenia!!! Dla Gołdapi oczywiście

      
     1. Anonim

      Ha, ha, ha. Popytajcie szczerze pracowników OSiR. Jest kilku szczekaczy na krótkiej smyczy Lutego i to oni mają lepiej. Reszta tylko straciła po ostatnich wyborach. Aż robić się nie chce. Czekamy na zmiany.

       
   3. Anonim

    Darek, przestań się kryć za głupimi ksywkami. Przecież sam się chwalisz układami z Luto. Co z tego my mamy – biegacze? Bo ty masz wycieczki a reszta?

     
   4. Franek

    Kontaktowy i jaki? Ha ha człowiek który nie ma zielonego pojęcia o sporcie. Gołdapski sport tonie w bagnie a władze Gołdapi jeszcze temu przyklaskują.w każdym normalnym mieście za organizację biegu dla stu Rosjan i tylko dwóch Polaków powinna być dymisja albo dywanik u burmistrza i dowidzenia. Gołdapski biegacze dlatego startują po za goldapia bo po prostu mają dość tej marności! Za tydzień cross gołdapski i ilu jest zgłoszonych? 10 zawodników? W Olecku ,Giżycku, Suwalkach , Ełku…czy gdziekolwiek na tydzień przed biegiem nie ma już miejsc na liście startowej i staruje ponad 200 zawodników. Zasada BMW trafiła niestety też do Gołdapi (Bierny Mierny ale Wierny)

     
  2. Marian

   Proszę wrócić do początku roku i przecież były rozdawane pieniądze dla piłkarzy, siatkarzy, husarzy, i innych pszczelarz…4.000

    
  3. agnieszka

   W ramach wyjaśnienia co do kosztów wyjazdu.Wszystkie wyjazdy opłacamy z własnej kieszeni i nie martw się drogi podatniku nic ci nie ubyło.Zamiast się cieszyć,że jesteśmy znani na drugim końcu Polski to ty plujesz jadem.Wstyd!

    
 2. Anonim

  prafo ógali za niesztampowość

   
 3. ludzie jeżdżą w różne miejsca, po co pisać , że akurat biegacze byli w Krynicy? proszę podać jakie sukcesy tam osiągnęli poza rekordami w libacji… może miejsca w klasyfikacji itp… tylko tych prawdziwych biegów a nie tych turystycznych jak ten w krawacie

   
 4. Brak słów

  (…) Rozłożył PKS, rozłoży OSIR. Siła inteligencji i destrukcji.

   
  1. goldap

   jesteś głupi i niezorientowany. zero wiedzy w temacie pks