I Gołdapskie Biennale Fotografii dla autorów z całego globu

Aż 800 złotych dostanie laureat pierwszej nagrody konkursu ogłoszonego w ramach I Gołdapskiego Biennale Fotografii. Jak piszą organizatorzy: Nowy konkurs – I Gołdapskie Biennale Fotografii dopuszcza do udziału prace wykonane w dowolnym miejscu naszego globu, nie narzucając tematyki zgłaszanych do konkursu prac. Do uczestnictwa zapraszają – Dom Kultury i pracownia fotograficzna „Gniazdo”.

 

 

 

Cztery poprzednie edycje konkursu fotograficznego pn „Nasze gołdapskie” dały dużą ilość doświadczeń w organizacji konkursu a także zaowocowały pracami na bardzo wysokim poziomie. W konkursie „Nasze gołdapskie” brały udział fotografie wykonane jedynie na obszarze powiatu gołdapskiego.

Nowy konkurs – I Gołdapskie Biennale Fotografii dopuszcza do udziału prace wykonane w dowolnym miejscu naszego globu, nie narzucając tematyki zgłaszanych do konkursu prac.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich fotografujących bez ograniczeń wiekowych i aktywnej, twórczej postawy w obszarze budowania nowych zwięzłych wypowiedzi. Poszukiwań ciekawych środków wyrazu artystycznego opisujących otaczającą rzeczywistość, a także ludzi, idei, doznań i wrażeń.

Nowa formuła konkursu zachęca do poszukiwań w obszarze struktury obrazu fotograficznego a także rejestracji czasu i miejsca w którym żyjemy z uwzględnieniem osobistego stosunku autora do rzeczywistości.

Zapraszamy

 

Regulamin w załączniku:

I GOŁDAPSKIE BIENNALE FOTOGRAFII

 

 

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “I Gołdapskie Biennale Fotografii dla autorów z całego globu

  1. Tytus

    Fajna sprawa 🙂

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...