Gołdapski etap Garmin Iron Triathlon – zdjęcia i wyniki. Świetne wyniki Emilii Wołyniec i Marka Kuskowskiego po 6 etapach

Niżej kilkadziesiąt zdjęć z gołdapskiego etapu Garmin Iron Triathlon oraz link do wyników. Warto podkreślić, że świetnie się spisali gołdapianie, między innymi  Emilia Wołyniec i Marek Kuskowski. Również kilkoro innych naszych zawodników może się pochwalić zakomitymi wynikami, biorąc pod uwagę ilość uczestników w poszczególnych kategoriach. 

 

 

 

 

 

W trzech kategoriach wystartowało również kilkunastu gołdapian. Biorąc choćby pod uwagę ilość zawodników spisali się bardzo dobrze.

Kategoria 1/2 IM (w tej kategorii wystartowało 50 zawodników):

Marek Kuskowski (7).

Kategoria 1/8 IM (w tej kategorii wystartowało 103 zawodników):

Emilia Wołyniec (wśród kobiet zajęła trzecie miejsce), Iwona Kowalewska, Karol Kudosz, Adam Kozłowski (w pływaniu 5 miejsce), Tomasz Brzeziński, Kacper Kołakowski, Adam Bida, Michał Malinowski, Tomasz Wiński.

Kategoria 1/4 IM (w tej kategorii wystartowało 116 zawodników):

Iga Kowalczyk, Mateusz Marek Siekierski, Grzegorz Lange, Kamil Cybulski.

Bardzo dobry wynik po trzech konkurencjach uzyskali Mateusz Marek Siekierski (rower 13), Grzegorz Lange (rower 10) i Kamil Cybulski (rower 11), zajmując 11, 12 i 14 miejsca. Wśród kobiet Iga Kowalczyk była druga.

Szczegółowe wyniki etapu gołdapskiego znajdują się pod tym linkiem:

http://live.sts-timing.pl/trigoldap/

Organizatorzy przypominają również, „że po zalogowaniu się na swoje konto na www.startlist.pl można pobrać certyfikat ukończenia zawodów.

http://irontriathlon.pl/wyniki-certyfikaty-i-statystyki-garmin-iron-triathlon-goldap-2018/

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Gołdapski etap Garmin Iron Triathlon – zdjęcia i wyniki. Świetne wyniki Emilii Wołyniec i Marka Kuskowskiego po 6 etapach

 1. Zbigniew

  Gratulacje

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. M.K.

  Szkoda, że zostałt wymienione nazwiska zawodników, ktoorzyórdórzy otrzymali puchar dla najlepszego gołdapianina i gołdapianki, bo oboje mieli bardzp dobre czasy… niemniej jednak gratuluje, kazdemu kto ukończył wyścig 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. To jest gotowy materiał od organizatorów. Zatem niczego nie zmieniałem…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Kibic

   Przepraszam ale nie znalazłem odpowiedniego zapisu w regulaminie imprezy ani też na żadnej ze stron miejskich: czy byli dekorowani najlepsi gołdapianie tylko na jednym z 3 dystansów? A jeśli tak to dlaczego i kto o tym decydował? Czy fundusze gminne nie pozwoliły na dodatkowe 4 puchary? Niesmak z tego powodu wyczuwalny był zarówno podczas dekoracji jak i słyszałam o nim cały dzisiejszy dzień od wielu zawodników i kibiców.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  3. Co do gotowego materiału od organizatorów, to ten wyżej jest od nich (po prostu myślałem, że komentarz dotyczy tamtego). Ten jest redakcyjny, ale i tak informacji o najlepszych gołdapianach w tamtym nie ma. Na portalu GIT również.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...