Gołdapski etap Garmin Iron Triathlon – zdjęcia i wyniki. Świetne wyniki Emilii Wołyniec i Marka Kuskowskiego po 6 etapach

Niżej kilkadziesiąt zdjęć z gołdapskiego etapu Garmin Iron Triathlon oraz link do wyników. Warto podkreślić, że świetnie się spisali gołdapianie, między innymi  Emilia Wołyniec i Marek Kuskowski. Również kilkoro innych naszych zawodników może się pochwalić zakomitymi wynikami, biorąc pod uwagę ilość uczestników w poszczególnych kategoriach. 

 

 

 

 

 

W trzech kategoriach wystartowało również kilkunastu gołdapian. Biorąc choćby pod uwagę ilość zawodników spisali się bardzo dobrze.

Kategoria 1/2 IM (w tej kategorii wystartowało 50 zawodników):

Marek Kuskowski (7).

Kategoria 1/8 IM (w tej kategorii wystartowało 103 zawodników):

Emilia Wołyniec (wśród kobiet zajęła trzecie miejsce), Iwona Kowalewska, Karol Kudosz, Adam Kozłowski (w pływaniu 5 miejsce), Tomasz Brzeziński, Kacper Kołakowski, Adam Bida, Michał Malinowski, Tomasz Wiński.

Kategoria 1/4 IM (w tej kategorii wystartowało 116 zawodników):

Iga Kowalczyk, Mateusz Marek Siekierski, Grzegorz Lange, Kamil Cybulski.

Bardzo dobry wynik po trzech konkurencjach uzyskali Mateusz Marek Siekierski (rower 13), Grzegorz Lange (rower 10) i Kamil Cybulski (rower 11), zajmując 11, 12 i 14 miejsca. Wśród kobiet Iga Kowalczyk była druga.

Szczegółowe wyniki etapu gołdapskiego znajdują się pod tym linkiem:

http://live.sts-timing.pl/trigoldap/

Organizatorzy przypominają również, „że po zalogowaniu się na swoje konto na www.startlist.pl można pobrać certyfikat ukończenia zawodów.

http://irontriathlon.pl/wyniki-certyfikaty-i-statystyki-garmin-iron-triathlon-goldap-2018/

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Gołdapski etap Garmin Iron Triathlon – zdjęcia i wyniki. Świetne wyniki Emilii Wołyniec i Marka Kuskowskiego po 6 etapach

 1. Zbigniew

  Gratulacje

   
 2. M.K.

  Szkoda, że zostałt wymienione nazwiska zawodników, ktoorzyórdórzy otrzymali puchar dla najlepszego gołdapianina i gołdapianki, bo oboje mieli bardzp dobre czasy… niemniej jednak gratuluje, kazdemu kto ukończył wyścig 🙂

   
  1. To jest gotowy materiał od organizatorów. Zatem niczego nie zmieniałem…

    
  2. Kibic

   Przepraszam ale nie znalazłem odpowiedniego zapisu w regulaminie imprezy ani też na żadnej ze stron miejskich: czy byli dekorowani najlepsi gołdapianie tylko na jednym z 3 dystansów? A jeśli tak to dlaczego i kto o tym decydował? Czy fundusze gminne nie pozwoliły na dodatkowe 4 puchary? Niesmak z tego powodu wyczuwalny był zarówno podczas dekoracji jak i słyszałam o nim cały dzisiejszy dzień od wielu zawodników i kibiców.

    
  3. Co do gotowego materiału od organizatorów, to ten wyżej jest od nich (po prostu myślałem, że komentarz dotyczy tamtego). Ten jest redakcyjny, ale i tak informacji o najlepszych gołdapianach w tamtym nie ma. Na portalu GIT również.