Odbędą się bardzo ważne, bezpłatne, badania dzieci

Jak informuje Urząd Miejski – 17-18 lipca na Targowisku Miejskim będą miały miejsce bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Będzie to kompleksowa ocena tarczycy, węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, a u chłopców dodatkowo moszny. Po zakończeniu badań Rodzice otrzymają wynik z opisem oraz, w razie konieczności, porady lekarskie do ewentualnej dalszej diagnostyki.

 

 

 

 

Zapisy od 4 do 13 lipca. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu: +48 690 966 670 w godzinach od 10.00 do 15.00. Do rejestracji niezbędne będą: imię, nazwisko i PESEL dziecka oraz imię, nazwisko oraz numer telefonu rodzica/opiekuna. Udział w badaniach bez rejestracji nie będzie możliwy. Liczba miejsc ograniczona.

Równocześnie, w dniach 17 i 18 lipca zostanie przeprowadzona akcja „Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją Ronalda McDonalda”. Zachęcamy do udziału.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Odbędą się bardzo ważne, bezpłatne, badania dzieci

 1. Kasia

  Fantastyczna inicjatywa. Słyszałam,że ogromny udział w tym ma Pani Małgorzata T. żona radnego .Pani Małgosiu serdeczne podziękowania i więcej takich. Wiem to z pewnością ponieważ zadzwoniłam pod ten numer i słyszałam od ludzi z urzędu.

  1. Anonim

   Brawo takim zeczami niech ludzie sie zajmą a nie kto co kiedy.Pani Gosia zawsze była a i jest mądra kobietą.Wszystko umie idelalnie załatwić dużo osob o tym wie.Gratuluję.

   1. Anonim

    Przepraszam rzeczami,szybkie pisanie.