Kolejne dwa tygodnie ,,Wakacji w bibliotece” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi za nami

Upłynęły one w postaci różnorodnych zajęć. Były to między innymi: łamańce słowne w postaci lepiejów (układanie na nowo wyrazów w zdania), gry planszowo-logiczno-przygodowe, zajęcia plastyczne, zajęcia z programowania z komputerem (i bez niego czyli „bez prądu” – z matą kodowania, robotami Photon), zajęcia muzyczne – karaoke.

 

 

 

 

Odbył się mini-seans filmowy dotyczący ważnych wartości w życiu człowieka. Natomiast 19 lipca obchodziliśmy Dzień Czerwonego Kapturka. Uczestnicy mieli okazję przygotować scenografię i zagrać w teatrze lalek na małe palce.

„Wakacje w bibliotece” to nie tylko zajęcia na terenie biblioteki, były wycieczki – do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi i Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi. Tam uczestnicy mogli poznać specyfikę i funkcjonowanie placówek. Zajęcia edukacyjne z uczestnikami przeprowadziła asp. sztab. Marta Andruczyk, natomiast w ŚDS – dyrektor Marcin Białous przywitał dzieci, a terapeuci przeprowadzili zajęcia integracyjne z podopiecznymi placówki.


Aktualności

Powiązane artykuły