Wycieczka na zakończenie roku szkolnego

Uczniowie klasy 2a wraz z pięciolatkami Szkoły Podstawowej nr 3 wspólnie świętowali zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Z tej okazji rodzice wraz z wychowawczyniami zorganizowali dzieciom bezkrwawe safari w zagrodowej hodowli dzikich zwierząt, które zwiedzali na pokładzie samochodów terenowych, co dodało uroku i niezapomnianych emocji całej wyprawie.

 

 

 

 

 

Podczas przejażdżki po pięknych, zielonych terenach, poprzecinanych licznymi wzniesieniami i oczkami wodnymi dzieciaki miały okazję zobaczyć i nakarmić rzadko spotykane, dzikie zwierzęta, takie jak tarpany długowłose, daniele, zebry, guanako, dziki i wiele innych.

Następnie grupa udała się do parku linowego pod Piękną Górą, gdzie czekali rodzice oraz kolejne atrakcje. Było szaleństwo na torze przeszkód, wata cukrowa, zabawa z maskotkami ze znanych wszystkim dzieciom bajek oraz wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku.

Dziękujemy przewodniczącemu rady rodziców Krzysztofowi Jurewiczowi za pokrycie kosztów transportu, państwu Rudziewiczom za ufundowanie wszelkich atrakcji oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom za organizację tej wyjątkowej wycieczki. Z pewnością wspomnienia pozostaną uczestnikom na długo w pamięci.

Wychowawczynie: Joanna Słupecka, Renata Namiotko i Urszula Masiulaniec


Aktualności

Powiązane artykuły