SP w Boćwince laureatem III Edycji Konkursu Ekologicznego

Szkoła Podstawowa w Boćwince została laureatem w III Edycji Konkursu Ekologicznego zbiórki zużytych baterii w placówkach oświatowych i wychowawczych pod hasłem „Edukujemy-Pomagamy’’. Organizowanym przez REBA Organizację Odzysku S.A.

 

 

 

 

 

W konkursie wzięło udział 100 szkół podstawowych. SP w Boćwince została nagrodzona za największą masę zebranych baterii w przeliczeniu na liczbę uczniów. Zajęliśmy III miejsce w całej Polsce. Konkurs trwał od 1 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2018 roku. Wszystkie klasy bardzo aktywnie uczestniczyły w zbiórce zużytych baterii.

Bezkonkurencyjna okazała się trzecia klasa prowadzona przez Edytę Golińską, która zebrała najwięcej baterii w całej szkole.

Szkoła otrzymała od REBY atrakcyjne nagrody (np.: zestaw szachowy, piłkę nożną, drabinkę kondycyjną, zestaw do pingponga i grę ekologiczną). Do wykorzystania do celów prowadzenia edukacji ekologicznej.

Szkolnym koordynatorem konkursu była Beata Zajkowska – nauczycielka przedmiotów przyrodniczych. Dziękujemy za uczestnictwo w konkursie uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły.


Aktualności

Powiązane artykuły