Certyfikat oraz nagroda w konkursie europejskim dla nauczycielki

Beata Zajkowska, otrzymała certyfikat o znaczeniu europejskim z Brukseli. W ramach programu AMGEN TEACH uczestniczyła w szkoleniu typu „webinarium” – VETerynaryjne MEDykamenty, które odbywało się od 23 do 27 kwietnia. Szkolenie prowadzone było na platformieinternetowej.

 

 

 

 

 

Podczas szkolenia Beata Zajkowska reprezentowała Szkołę Podstawową w Boćwince oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi. W projekcie AMGEN uczestniczyło 500 nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i ścisłych szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Celem szkolenia było przedstawienie ciekawych pomysłów, które zespół Centrum Chemii w Małej Skali stara się przenosić na grunt polskiej szkoły, poznanie się na forum, wzajemna współpraca, wymiana doświadczeń i poglądów.

Szkolenie to pokazało jak sprzęty stosowane w laboratoriach medycznych, farmaceutycznych i testy weterynaryjne mogą uatrakcyjnić lekcje biologii, chemii, przyrody czy innych przedmiotów. Najważniejszym punktem szkolenia był wykład Łukasza Spornego z Torunia, który zaprezentował jak tanio i efektownie planować i wykonywać doświadczenia. Przekaz „on-line” zmobilizował uczestników do wykorzystywania licznych materiałów multimedialnych umieszczanych stopniowo na platformie.

Beata Zajkowska wygrała także nagrodę w konkursie na forum „jakość” za wykonanie samodzielnej pracy pt: „Przygotowanie modelu do demonstracji ruchów przepony (z zestawu do dyfuzji) podczas wdechu i wydechu”.

Praca autorska i materiały ze szkolenia znajdują się na stronie internetowej: https://sites.google.com/view/dla13-vet-med/konkursy.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Certyfikat oraz nagroda w konkursie europejskim dla nauczycielki

  1. ja

    Brawo, pani Beato!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...