O jego wyborach decyduje potrzeba zmian

Ciekawie opowiadał o sobie Tomasz Sekielski podczas czwartkowego spotkania zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną. Mówił nie tylko o swojej drodze dziennikarskiej, ale również o pisarskiej, staje się bowiem coraz bardziej znany jako autor powieści.

 

 

 

 

Jako nastolatek myślał między innymi o tym by zostać zawodowym sportowcem (uprawiał między innymi kajakarstwo). Życie potoczyło się inaczej i stało się to między innymi za sprawą jego osobowości – człowieka lubiącego emocje, potrzebującego zmian.

Jako dziennikarz znany jest przede wszystkim z TVN, gdzie swoją pracę rozpoczynał między innymi prowadząc Fakty. Mimo to chyba najbardziej telewidzom utkwił w pamięci jako jeden z prowadzących program „Teraz my” (drugim prowadzącym był Andrzej Morozowski).

Potrzeba zmian zadecydowała o kolejnym wyborze i zaczął odwiedzać miejsca niebezpieczne, między innymi „ukraiński kocioł”. Ostatnio sporym powodzenie cieszą się jego programy dotyczące wydarzeń sprzed lat, między tajemnicy zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów.

Jest również u Tomasza Sekielskiego potrzeba spokoju i stonowania – wyprowadził się bowiem z Warszawy i wraz z rodziną zamieszkał na Podlasiu.


Aktualności

Powiązane artykuły