Inni napisali: „Gołdap Dobro Wspólne i Rozwój” nadal o drodze 651

„Otrzymaliśmy odpowiedź na nasze pismo w sprawie konsultacji dotyczących modernizacji drogi 651 skierowane do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju – Departamentu Kontroli. Sprawie nadano bieg służbowy, więc Ministerstwo tym się nadal zajmuje. „

 

 

 

 

 

Fot. „Gołdap Dobro Wspólne i Rozwój”

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Inni napisali: „Gołdap Dobro Wspólne i Rozwój” nadal o drodze 651

 1. wp

  Zupełnie abstrahując od meritum sprawy: pismo napisano do nieistniejącego Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Trafiło więc do istniejącego Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, a to – zgodnie z KPA – przekazało sprawę do Ministerstwa Infrastruktury. Na razie trudno mówić o sukcesie…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Podlasiak

   Na czym ten sukces ma polegać? na zablokowaniu modernizacji dróg. Proszę o opamiętanie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Szymon

  Co powyższa informacja wnosi do sprawy? Oprócz tego, że pismo skierowano z jednego miejsca do drugiego…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anonim

  Kilku krzykaczy chce zablokować inwestycję, z której będą korzystać tysiące mieszkańców. Myślicie tylko o swoich ****. Egoiści.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Podlasiak

  Jacy mieszkańcy ul. Zatorowej?, jakie tiry? Zwykłe granie na emocjach i rzuconym w przestrzeń hasłem „tiry w mieście”!!! Przecież te pojazdy do tej pory poruszały się po naszym mieście i po ul. 1Maja, Zatorowej jak i innych. To lepiej żeby poruszały się po dobrych wyremontowanych drogach czy po dziurawych, bo to niby ma zagwarantować bezpieczeństwo??? To jakaś obsesja i paranoja. Czy może chodzi o zaistnienie i o przyszłe wybory???

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. DD

  Podczas spotkania 11 czerwca przedstawiciel Zarządu Dróg Wojewódzkich, przekonując, że nie ma obaw o zwiększenie ruchu tzw. TIR-ów w mieście, przytaczał, że przeprowadzone pomiary natężenia ruchu na tej drodze (Gołdap – Żytkiejmy, i dalej) wskazują na 3% ruch samochodów ciężarowych. Na te słowa przeciwnicy aktualnego przebiegu remontowanej drogi zakrzyczeli wypowiadającego się, że tak niski ruch jest tylko z powodu wiaduktu w Botkunach, i że – ich zdaniem – ruch ten drastycznie się zwiększy kiedy wiadukt zostanie otwarty (przejezdny dla dużych samochodów). Może to i racja, tylko, że dziś na drodze Gołdap – Olecko, gdzie też przeprowadzono pomiary natężenia ruchu ciężarowego, poziom tego ruchu jest dość podobny. A na tej drodze przeszkód w postaci wiaduktów nie ma! Więc, po otwarciu wiaduktu w Botkunach, skąd nagle ma się wziąć ta masa dodatkowych TIR-ów?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...