Dni Rodziny i Dzień Matki w ZPEW

Pod koniec maja naszej placówce odbyły się obchody Dni Rodziny i Dnia Matki. Uczniowie i ich rodzice mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dzieci bawiły się w „Małych Ogrodników” i własnoręcznie sadziły kwiaty dla mamy. Miały okazję pomalować twarz i zamienić się w bajkową postać.

 

 

 

 

Mogły wcielić się w artystę malarza i sprayem namalować obraz. Dzieci chętnie wykonywały figurki z masy solnej i je zdobiły. Nie mniejszym powodzeniem cieszyło się stanowisko „Małego Chemika”, na którym można było poczuć się, jak prawdziwy naukowiec i dokonać wybuchu wulkanu, czy napompować balon bez dmuchania. Każde dziecko mogło wkroczyć do „Kolorowej Krainy” i kredą, wyczarować na chodniku, bajkowy świat.

Imprezę plenerową odwiedzili ratownicy, którzy uczyli dzieci, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy mieli też okazję wziąć udział w zabawach sportowych oraz z chustą animacyjną. Nie zabrakło poczęstunku.

Uczestnicy przez cały czas zabawy mogli spożywać kanapki, ciasto, owoce. Jedną z atrakcji były lody, a na koniec zabawy uczestnicy zgromadzili się przy ognisku i piekli kiełbaski.


Aktualności

Powiązane artykuły