Zwycięzcy Biegów Zwycięstwa ze Szkoły Podstawowej nr 5

W niedzielę odbyły się 42 Biegi Zwycięstwa. Uczniowie gimnazjum z SP5 im. Noblistów Polskich (Piotr Raczyła, Grzegorz Pietrewicz, Jakub Pawłowski i Kacper Zduniewicz) zajęli I miejsce w Biegu sztafetowym, natomiast dziecko z klasy „0A” Maciej Świerzbin, zajął IV miejsce. Opiekunami uczniów są nauczyciel WF Paweł Mackiewicz oraz wychowawczyni grupy przedszkolnej Patrycja Magielnicka.

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Zwycięzcy Biegów Zwycięstwa ze Szkoły Podstawowej nr 5

 1. Mariusz

  A kto był piatym zawodnikiem w sztafecie 5x500m? Bo sa podane tylko 4 nazwiska zawodników-uczniów

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Wala

  Moze ktos wytlumaczyc dlaczego uczniowie gimnazjum są przedstawiani jako uczniowie SP5 ? Razumiem ze chodzi przece wszystkim o reklame szkoly , ale chyba informacja troche wprowadzajaca w blad osoby czytajace, poniewaz sztafeta ta nie startowal w konkurencji Szkol Podstawowych. Sztafeta zajela pierwsze miejsca bo w szkolach gimnazjalnych startowala jako jedyna.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. :(

  Prawda, nie pierwszy raz SP 5 chwali się gimnazjalistami, a nawet próbuje wystawić gimnazjalistów jako zawodników podstawówki. Przykładem są chociażby rozgrywki szkół podstawowych realizujących program Trzymaj Formę. Takie reklamowanie szkoły na pewno nie jest fair play.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. #1

  Sztafeta wystapila w skladzie 4 osobowym poniewaz byli tak super przygotowani i pewni zwyciestwa że zabraklo 5 zawodnika do sztafety

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. #2

  Jedno 4 czwarte miejsce. Rzeczywiscie jest czym sie chwalić .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. 345

  4 nazwiska, ponieważ jeden chłopak biegł 2 razy i wszystko było zgodne z przepisami oraz regulaminem a przedstawiani są jako SP 5 , ponieważ jak by ktoś nie wiedział była reforma gimnazjum i od tego roku szkolnego nie ma już gimnazjum tylko jest Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi !

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...