Zwycięzcy Biegów Zwycięstwa ze Szkoły Podstawowej nr 5

W niedzielę odbyły się 42 Biegi Zwycięstwa. Uczniowie gimnazjum z SP5 im. Noblistów Polskich (Piotr Raczyła, Grzegorz Pietrewicz, Jakub Pawłowski i Kacper Zduniewicz) zajęli I miejsce w Biegu sztafetowym, natomiast dziecko z klasy „0A” Maciej Świerzbin, zajął IV miejsce. Opiekunami uczniów są nauczyciel WF Paweł Mackiewicz oraz wychowawczyni grupy przedszkolnej Patrycja Magielnicka.

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Zwycięzcy Biegów Zwycięstwa ze Szkoły Podstawowej nr 5

 1. Mariusz

  A kto był piatym zawodnikiem w sztafecie 5x500m? Bo sa podane tylko 4 nazwiska zawodników-uczniów

   
 2. Wala

  Moze ktos wytlumaczyc dlaczego uczniowie gimnazjum są przedstawiani jako uczniowie SP5 ? Razumiem ze chodzi przece wszystkim o reklame szkoly , ale chyba informacja troche wprowadzajaca w blad osoby czytajace, poniewaz sztafeta ta nie startowal w konkurencji Szkol Podstawowych. Sztafeta zajela pierwsze miejsca bo w szkolach gimnazjalnych startowala jako jedyna.

   
 3. :(

  Prawda, nie pierwszy raz SP 5 chwali się gimnazjalistami, a nawet próbuje wystawić gimnazjalistów jako zawodników podstawówki. Przykładem są chociażby rozgrywki szkół podstawowych realizujących program Trzymaj Formę. Takie reklamowanie szkoły na pewno nie jest fair play.

   
 4. #1

  Sztafeta wystapila w skladzie 4 osobowym poniewaz byli tak super przygotowani i pewni zwyciestwa że zabraklo 5 zawodnika do sztafety

   
 5. #2

  Jedno 4 czwarte miejsce. Rzeczywiscie jest czym sie chwalić .

   
 6. 345

  4 nazwiska, ponieważ jeden chłopak biegł 2 razy i wszystko było zgodne z przepisami oraz regulaminem a przedstawiani są jako SP 5 , ponieważ jak by ktoś nie wiedział była reforma gimnazjum i od tego roku szkolnego nie ma już gimnazjum tylko jest Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi !