Po raz drugi uczcili pamięć Piotra Dawida Puchlika i wywalczyli 9 miejsc na podium

W hali Szkoły Podstawowej w Słobódce został rozegrany II Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika, zmarłego w 2015 roku w wieku zaledwie 31 lat trenera tenisa stołowego, nauczyciela i wychowawcy. Patronat nad zawodami objął przewodniczący Rady Gminy Szypliszki pan Stanisław Gibowicz, który ufundował oraz wręczył nagrody i medale.

 

 

Zawody zostały rozegrane w 7 kategoriach wiekowych: dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych (klas I-III i IV-VII), chłopców z gimnazjów, chłopców ze szkół średnich, open oraz w grach podwójnych.

W turnieju udział wzięło 70 zawodników reprezentujących: Suwałki, Gołdap, Raczki, Słobódkę, Kaletnik, Pisanicę, Białobrzegi, Olecko i Wyłkowyszki (Litwa).

Organizatorzy uhonorowali nagrodami Zbigniewa Bobryka z Pisanicy oraz Marka Różyckiego z Gołdapi – za włożoną pracę w rozwój sekcji tenisa stołowego w Gminie Szypliszki.

W ramach podziękowania za wspaniałą wieloletnią współpracę zawodnicy z Gołdapi wręczyli upominki organizatorom memoriału. Sponsorem upominków było Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz Gmina Gołdap.

Wyniki:

Kategoria SP dziewcząt I-III:

1. Alicja Krynicka (Pisanica)

2. Maria Skarżyńska (Pisanica)

Kategoria SP chłopcy I-III:

1. Kacper Święcki (Gołdap)

2. Maciej Ziarko (Pisanica)

3. Aleksander Słowikowski (Słobódka)

Kategoria SP dziewcząt  IV-VII:

1. Julia Jankowska (Gołdap)

2. Paulina Pawłowska (Pisanica)

3. Sylwia Dubielewska (Słobódka)

Kategoria SP chłopcy IV-VII:

1. Rokas Brazaitis (Wyłkowyszki – Litwa)

2. Kacper Malinowski (Pisanica)

3. Geirydas Żalkauskas (Wyłkowyszki – Litwa)

4. Dominik Święcki Gołdap

 

Gimnazjum chłopcy:

1. Dziugas Armanavicius (Wyłkowyszki – Litwa)

2. Kamil Kozłowski (Słobódka)

3. Damian Jarzyna (Gołdap)

Szkoły Średnie chłopcy:

1. Kacper Misiun (Gołdap)

2. Marcel Rutkowski (Pisanica)

3. Bartosz Wasilewski (Słobódka)

4. Damian Wesołowski (Gołdap)

Kategoria open:

1. Robert Karniej (Olecko)

2. Damian Domalewski (Słobódka)

3. Marek Różycki (Gołdap)

4. Dominik Świecki(Gołdap)

5. Bogdan Wikarski(Gołdap)

Gry podwójne:

1. Marek Różycki/Bogdan Wikary (Gołdap)

2. Piotr Aksinowicz/Damian Domalewski (Słobódka)

3. Robert Karniej/Michał Bronakowski(Olecko/Białobrzegi)

Powiązane artykuły

Skomentuj