Z Urzędu Miejskiego: Umowa podpisana, garncarnia powstanie niebawem

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podpisał z firmą budowlaną prowadzoną przez Tomasza Iszkuło umowę dotyczącą realizacji prac, które pozwolą zmienić mieszczący się przy Szkole Podstawowej nr 3 magazyn w nowoczesną garncarnię. Umowa opiewająca na prawie 204 tys. zł została zawarta w poniedziałek, 12 marca, w Urzędzie Miejskim w Gołdapi.

 

 

 

 

 

Aby rozszerzyć ofertę edukacyjną Gmina Gołdap pozyskała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 dofinansowanie wynoszące ponad 203 tys. złotych, czyli 81,3 % wartości projektu. Całość inwestycji ma zgodnie z wnioskiem kosztować 250 tys. złotych. W jej zakres oprócz zleconej już przebudowy wejdzie zakup i zainstalowanie pieca do wypalania gliny oraz koła i stołów garncarskich.

Dotacja związana jest z członkostwem Gminy Gołdap w Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia „Cittaslow”. Prace budowlane, jak zapewniał przedstawiciel wykonawcy, ruszą jak tylko pogoda na to pozwoli.

Red. Urząd Miejski w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Umowa podpisana, garncarnia powstanie niebawem

 1. remont

  panie Burmistrzu a co z remontem „jedynki” ludzie słyszeli co Pan mówił.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  Proszę się nie martwić zaraz zastępca pani skarbnik na wszystko znajdzie pieniążki.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anonim

  Tat tak bo pewna Pani jest zajeta dopieszczaniem budzetu a nowa jest rewelacyjna.a gdzie byl konkurs na zastępce czy nie trzeba bylo.Żałosne.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...