Szkolenia językowe dla firm – mówcie w firmie jak Anglicy

Jako przedsiębiorca chcesz, by twoi pracownicy byli kompetentni i stanowili elitę. Dlatego każdą rekrutację przeprowadzasz w sposób drobiazgowy. A gdyby tak wyjść naprzeciw swoim podwładnym?

 

 

 

 

 

Zrób coś dla nich

Jako szef wiesz, co jest dla twojej firmy dobre. Wiesz też, jakich ludzi potrzebujesz i jakie zdania ma każdy z twoich pracowników. Jednocześnie chcesz, by wszystko było „jak w zegarku”. Możesz o to zadbać. Jeżeli twoje przedsiębiorstwo to duży, międzynarodowy gracz, musisz mieć w zespole specjalistów od języka angielskiego. Nie tylko w dziale kontaktów z zagranicą czy wśród kadry kierowniczej. Każdy z twoich pracowników powinien mówić płynnie po angielsku. I ty możesz im w tym pomóc.

 

Szkolenia językowe dla firm

Pytasz: „jak?”, odpowiadamy – organizując szkolenia językowe dla firm. To znaczy nie ty, tylko szkoła językowa. Twoja rola kończy się i zaczyna na skierowaniu swoich pracowników na takowe szkolenie. Czy to dobry plan? Oczywiście. Ty chcesz mieć najlepszych z najlepszych, twoi pracownicy chcą się rozwijać – sytuacja win-win jak się patrzy. Zastanawiasz się pewnie, jak sprawdzić, kto w firmie potrzebuje szkolenia językowego dla firm. Na to też zaradzimy. Są szkoły językowe, które nie tylko uczą biznesowego angielskiego, ale również sprawdzają znajomość języka przez swoich kursantów. Zanim wyślesz Kowalskiego na szkolenie, najpierw nauczyciel sprawdzi jego kompetencje językowe. Dopiero, gdy wszyscy przejdą pierwszy test, będziesz miał ogląd sytuacji. Dowiesz się, kto i jakiego szkolenia językowe dla firm potrzebuje. Być może okaże się, że masz samych anglistów. A jeżeli nie, czas znaleźć miejsce, w którym odbędzie się szkolenie.

 

Gdzie odbyć szkolenie?

Duża, międzynarodowa firma, to i siedziba w dużym mieście. Nie jest tajemnicą, że najłatwiej mają przedsiębiorcy z Warszawy. Jeżeli siedzisz przed laptopem, to w każdej chwili możesz znaleźć szkołę, która spełnia twoje wymagania. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać w wyszukiwarce „szkolenia językowe dla firm Warszawa”. Stolica to idealne miejsce na szkolenie językowe dla firm, niezależnie od tego, w jakiej części kraju macie siedzibę. W biznesowym centrum Polski zawsze można poznać kogoś, z kim później połączą was kontakty zawodowe. Jednak aspekt biznesowy, to nie jedyny plus. W Warszawie jest najwięcej firm, które zajmują się profesjonalną nauką biznesowych języków obcych. To właśnie w stolicy możesz przebierać oferty. Kontaktujesz się z firmami i, jeżeli masz dużą liczbą pracowników potrzebujących szkolenia, to one przychodzą do ciebie.

 

 

 

Powiązane artykuły