Sukces sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 5

W czwartek, 22 marca  na Hali OSiR w Gołdapi odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odnieśli wielki sukces. W większości konkurencji nasi uczniowie zajmowali miejsca na podium, co po podliczeniu punktów dało I miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw.

 

 

 

 

Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Edyta Malionis, Ula Jurgielewicz, Zuzia Śniczewska, Patrycja Szczęsna, Ania Dziekońska, Julia Zdancewicz, Wiktoria Swędrowska, Julia Skrodzka.

Chłopcy: Paweł Puza, Toni Paczkowski, Marek Wójtowicz, Darek Wójtowicz, Czarek Grzymkowski, Kamil Ratomski, Piotrek Raczyła, Miłosz Januszkiewicz, Kacper Zduniewicz.

Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie internetowej OSiR Gołdap.

Wojciech Cemel – nauczyciel SP5

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Sukces sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 5

 1. Sako

  Ktos tutaj swiadomie probuje wprowadzic czytelnokow w blad. Halow mistrzostwa Szkol Podstawowych odbyly sie dwa tygodnie temu. O co wiec chodzi z tym startem Sp 5 ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Monika

   Sami zorganizowali, wystartowali i zwyciężyli? Brawo organizatorzy!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. co to jest

  Panie Wojtek to gimnazjum czy SP5 ????????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. T

  Wojciech jak zawsze w formie. Taki z niego nauczyciel, trener i redaktor jaki był dyrektor OSiR. Poziom Kowalczuka. Czyli niżej nie da rady.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. :(

  Na podium widać uczniów gimnazjum, a nie SP 5, a zatem to sukces gimnazjalistów!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Wojtass

  W związku z reformą edukacji, Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich zmieniło się na Szkołę Podstawową nr 5 im. Noblistów Polskich. Formalnie więc uczniowie ci są uczniami SP5. Halowe Mistrzostwa LA w Gołdapi, tak jak i inne zawody różnych dyscyplin i rang odbywają się w podziale na roczniki 2005 i młodsi oraz 2004 i starsi (czyli stara sześcioklasowa podstawówka i stare gimnazjum) przeważnie w różnych terminach.
  Pan/Pani T jakże typowo polski komentarz – proszę lepiej korzystać z ładnej pogody i zamienić swój jad w pozytywną energię 🙂
  Pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...