Cztery dzielne gołdapianki wystartowały w tym biegu

24 i 25 lutego odbył się zimowy Runmageddon w Ełku. Cztery dzielne gołdapianki wystartowały w tym wymagającym biegu z przeszkodami. W sobotę odbył sie bieg na dłuższym dystansie pod nazwą Hardcore (21 km i 70 przeszkód). Katarzyna Morek i Agata Sieczkowska ze stowarzyszenia sportowego Dzieci Kukurydzy pokonały ten dystans w kilkunastostopniowym mrozie.

 

 

 

 

 

Kasia wbiegła na metę jako szósta kobieta z czasem 3:41:40. Chwilę po niej przybiegła Agata z czasem 3:53:23. Następnego dnia, przy temperaturze minus 15 stopni,  przyszedł czas na Paulinę Piwowar  (również ze stowarzyszenia Dzieci Kukurydzy) i Bożenę Jarzębowicz, które startowały na krótszym dystansie pod nazwą Rekrut (6 km i 30 przeszkód).

Dziewczyny pokonały trasę bez najmniejszych trudności: Bożena z czasem 1:24:52 a Paulina  z czasem 1:38:33.

Bieg nie należał do łatwych z powodu dużego mrozu i dlatego też był ogromnym sprawdzianem charakteru. Kolejne starty dziewczyny mają już na wiosnę.

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Cztery dzielne gołdapianki wystartowały w tym biegu

  1. Kolba

    Gratulacje dziewczyny!

    Można? Można! A co z biegaczami z Łowców Przygód? Przepraszam, jakoś nie znalazłam informacji o ich startach od bardzo długiego czasu. Przecież dostają na to bardzo duże pieniądze z gminy. Chyba, że coś pokręciłam. Proszę o wyjaśnienie

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...