Zimowisko z KOLSPORT w Szkole Podstawowej nr 5

Podczas ferii w Szkole Podstawowej nr 5 miało miejsce zimowisko dla dzieci z naszego regionu. Mimo kiepskiej pogody KOLSPORT zapewnił aktywny i ciekawy wypoczynek. Dzieci korzystały z pływalni, hali sportowej i lodowiska. Wzięły udział w warsztatach z robotyki, uczestniczyły w ciekawych zajęciach Biblioteki Publicznej: „Programowanie poprzez zabawę”.

 

 

 

 

Poznawały tajniki szachów oraz różne style tańca. Dzieci poznały także zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy. W programie znalazły się również wyjścia do kina oraz zwiedzanie Muzeum Ziemi Gołdapskiej. Wolne chwile umilały gry planszowe, karty, tenis stołowy oraz piłkarzyki.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem ratowały uwięzione MINIONKI podczas zorganizowanej gry miejskiej a także szalały na kręgielni w Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych uczestników – cieszymy się, że to za naszym pośrednictwem i na naszych oczach niektórzy przełamywali swoje słabości w wodzie czy stawiali pierwsze kroki na łyżwach. Wielu odkryło zamiłowanie do tańca, pływania czy piłki nożnej.

Dziękujemy uczestnikom za wzorową postawę oraz zaangażowanie podczas obozu. Dziękujemy rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzają oraz trenerom za cierpliwość, opiekę i profesjonalne poprowadzenie zajęć.

KOLSPORT Obozy Letnie i Zimowe – Z nami najlepsza zabawa!

Powiązane artykuły