Z Urzędu Miejskiego: Pamiętaj by aktywować swój głos!

W związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi procedury głosowania w Budżecie Obywatelskim przypominamy, że do poprawnego oddania elektronicznego głosu niezbędne jest wypełnienie formularza oraz kliknięcie w link przesłany na podany adres.

 

 

 

 

Aby oddany głos został uznany za ważny KONIECZNIE trzeba go aktywować klikając w link znajdujący się w mailu przesłanym przez system głosowania. Ta wiadomość, w zależności od ustawień skrzynki pocztowej może trafić np. do folderu gromadzącego spam, informacje niechciane, oferty handlowe itp. Należy ją odszukać ręcznie. Nadawcą wiadomości jest system Formularze.org. Tytuł maila z linkiem aktywacyjnym to Gmina Gołdap – weryfikacja adresu email.

Informujemy, że od dziś wszystkie przesłane linki są ponownie aktywne. Ich ważność wygaśnie z chwilą zamknięcia głosowania. Usunęliśmy limit 48 godzin, po którym link wygasał. Dlatego każdy, kto nie potwierdził oddanego głosu poprzez uruchomienie linku, MOŻE i POWINIEN to zrobić.

Jeżeli nie jest to możliwe, bo np. wiadomość z linkiem aktywacyjnym została trwale usunięta, prosimy o oddanie głosu w formie tradycyjnej w Punkcie Obsługi Mieszkańca.

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Pamiętaj by aktywować swój głos!

 1. Yeti

  Dlaczego radni będący wnioskodawcami do budżetu obywatelskiego nie wykorzystali przez 4 lata swojej szansy i nie przeprowadzili inwestycji o które teraz wnioskują lub przyczepiają się do wnioskodawców?
  W szczególności o odpowiedź poproszę tych radnych blisko burmistrza:

  Pani Anna Falińska – potrafi Pani zadbać o swoją posadę a o kilka urządzeń w swoim sołectwie zabrakło odwagi?
  Panie Tobolski – dla żony etacik się załatwiło a co z wyborcami którzy potrzebują lekarza?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Pewmne panie to dobrze potrafią zakręcić sie kolo wladzy.I szybki awans i nagrody nie patrzac na bliską rodzinę.A co tam.Ale ludzie widzą i pamietaja. oj widzą.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Anonim

  dlaczego nie mogę wysłać na jednego maila razem z żoną potwierdzenia ??? przecież PESEL jest różny????!!!!.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Roko

  Wystarczyło by wpisać pesel i otrzymać kod ze strony urzędu który pozwala na oddanie głosu. Problem jest z mafią która drenuje społeczeństwo gołdapskie i jednych karmi niepotrzebnymi inwestycjami a drugich propagandą.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Hania

  Krótko mówiąc…jaja jak berety…a mamy XXI wiek.Kpina i żenua przez duże Ż.Myślałem że takie numery już tylko na Białorusi i w Korei Północnej.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Bizon

  Sztandarowe inwestycje Luto to oczyszczanie jeziora za kilka milionów zł i pole golfowe. Na wodociąg i na arteria miast (drogi ) poczekamy. Gazeta propagandowa pisała o oszczędnościach a wyemitowane obligacje tegoroczne to koszt samych odsetek to 400 tysięcy zł rocznie przez kilkanaście lat(jeżeli jestem w błędzie to proszę o poprawę). Won z miasta zło..je! Moja dedykacja dla was: https://www.youtube.com/watch?v=rbsjpw44X8U

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. fallout

  Młodzi Polacy gromadzą kapitał wywieziony przez sowietów i Niemców. https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/695153,rosja-ograbila-polske-na-54-miliardy-dolarow-poznaj-te-prawde. Propaganda powiatowych propagandzistów ich nie interesuje. Oni wykształceni pracowici zwożą kapitał do Polski i inwestują (nowe domy) z czasem obejmą władzę. To tyle na dziś informacji dla komuchów i popierających ten system.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Yeti

  Luto lubi wazelinę i tylko takimi ludźmi się otacza, którzy go hołubią. Sam natomiast (zwrot usunięty przez redakcję) podejrzewa wszystkich wokół o spisek. Takiego to burmistrza doczekaliśmy, który boi się o własne ego.
  Proszę o odpowiedź, dlaczego nikt z urzędasów Lutego nie zadbał o to żeby do Gołdapi trafiła choć jedna dotacja na sport?
  Dlaczego inni mogą a nikt z Gołdapi nie daje rady?
  http://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/ministerstwo-dofinansuje-nauke-plywania-i-gimnastyke-korekcyjna-w-165-gminach-i-miastach,103672.html

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Chyba wazelinki.Co za czasy w glowach sie przewraca panom i panienkom.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Anonim

    A fu.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...